Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Saucy Christmas e-posta ücreti Şehir stajyerinin işi

  • Listed: 11 Ekim 2017 22:35

Description

22 yaşındaki Holly Leam-Taylor, kadın meslektaşlarını hesaplarda Deloitte’yı “Yılın Birinci Yıl Analisti Kız Yılın Adamına” oy vermeye davet etti.
Günlerce gönderdiği e-postalar ABD, Dubai ve Yeni Zelanda kadar milyonlarca bilgisayar ekranına yayıldı. Gelen kutusu yanıtlarla kapatıldıktan sonra Holly, istifasını ertesi gün teslim etti.
Dün anne-babasının evinde düşük profili sürdüren Warwick Üniversitesi mezunu, e-postanın “yapılması çok aptalca bir şey” gönderdiğini itiraf etti.
Ancak, Ağustos ayında işini bitirmeden önce Twitter sayfasında şunları yazdı ortaya çıktı: “**** Deloitte için tüm ön hazırlıklar. Ne şaka ama! Bu bölüm için para bile alamadım! ”
Fermandaki bir kaynak, istifa etmemesi gerektiğini ima etti, Holly kıpkırmızıydı. Yaptığı hatayı fark etti ve dahili ve harici olarak kredibilitesine zarar verdiğini ve devam etmesi gerektiğini “belirtti.

    E-postası başladı: “O zaman kızlar … Deloitte’de neredeyse dört ay geçti, bence bizim işimizde gerçekten önemli şeyler hakkında bayanlar için Xmas ödül töreni yapmalıyız, örneğin dedikodu / oğlanlar!
“Bu, muhtemelen İK eşit fırsatlar politikasını ihlal ediyor, ancak boş verin! Hepsi eğlenceliydi ve biraz gülmek için. ”
Sekiz kategoriden biri, bu yıl duyduğunuz dedikoduların en iyisi, en cazip “yaşlı” üyesi ve oğlan çocuğunun en tepesine doğru uyuyacak olmasıydı.
O, önümüzdeki Cuma sonuçlarını göndermek için söz verdi: “O topu asmak olacağım o gün yapacağım hepsi!”

    Dün Holly, Staines, Middlesex, “Açıkçası, e-postanın bu farkındalık seviyesine ulaşacağını hiç düşünmemiştim.
“Çoğu kimse yazdıklarımın iyi ruh halindeydiğini fark etti, ancak geriye doğru baktığımda muhtemelen en iyi fikir değildi” dedi. Şu anda moda alanında kariyer düşünüyor ancak gelecekte e-postalar göndermek konusunda çok dikkatli olacaklarını söyledi.
Şirketin, mesajın alan dışına iletilerek kimin sızdırıldığını keşfetmeye çalıştığı anlaşılmaktadır. Bir Deloitte sözcüsü: “Çok hayal kırıklığına uğradık. Bir şaka olarak tasarlanmış olsa da, bu, e-postayı kullanırken dikkatli bir karar verme ihtiyacının tam bir hatırlatıcısıdır. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.