Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sarsılmıyorsa şehir çalkalanıyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 18:15

Description

ROBERTO Mancini’nin tarafı Köprü’nden bu kanlı savaşı elden aldı.
Wayne Köprüsü ile John Terry arasında bir el sıkışı olmasa da, Manchester City, Premier League elitleri arasındaki oyunculara ve şok makinelerine katılıp kanıtlanamayacaklarını kanıtladı.
Chelsea, disiplini ve sinirlerini kaybetti, ayrıca Juliano Belletti ve Michael Ballack – iki oyuncu oynamak için gönderdi.
Ve bu, bu puanı nasıl atacağını unutan bir tarafa karşıydı.
Paul Dickov, bunu 3 Aralık 2000’de yapacak olan son şehir şampiyonu oldu – ancak Chelsea’nin 37 maçlık yenilmemiş ev kaydını dizlerine koyan dört gollü bir açlıkla karşı karşıya kalmıştı.
Elbette ki bu Chelsea hediye büyük benefaktors Manchester United vardı ve Wombley Carling Kupası Final Aston Villa karşı karşıya zaman adımında bu öğleden sonra ek bir adım olacak.

    Mancini’nin işinin tehlikeye girdiğinden yakın geçmişte gürültülü komşularından yardım bekleyemezlerdi.
Ama olan bitti.
City başlangıçta, Arjantin’deki erken doğumlu kızı Katie ve Craig Bellamy ile birlikte olmak için merhametli iznin verilmesinden 24 saat sonra ülkesine dönen cep roketleri Carlos Tevez’in yardımıyla ruh halindeydi.
Tevez Chelsea için merhamet sergiledi ve ceza sahasında top savaşırken iki kere attı ve bir aşamada Terry’yi korudu.
City patladı ve Chelsea patlak verdiğinde, el sıkışma snub çok uzun zaman önceydi.

    Köprü karşıtı tugayın herhangi bir sarma ihtiyacı duymadığı, ancak maç günü spikeri yine de oyuna girdi.
Beklenti onun etrafında büyüdükçe sahadaki mikrofon, Terry’nin normalde Madison Square Garden’da boksörler için ayrılmış abartı türüyle 300. Premier Lig görünümünü hazırladığını bildirdi.
Terry, Stamford Köprüsü ‘an’ beklediği gibi, bir kafes savaşçısı görünümüyle ortaya çıktı ve Mohican tarzı saç kesimi ile tamamlandı.
Sky Sports, hepsini yakalamak için ilan molasını bile zamanlamıştı. Ister istemez misiniz?
Satırın sonundan itibaren Bridge, Chelsea oyuncularına doğru hareket etmeye başladı ve kalabalık alay etti.

    Bacalı bir sırbaşa, bedensel temas olmadığını doğruladı, Bridge son anda elini çekmeye karar verdi. Bunu Tevez’in yarı-yürekli bir çabası izledi.
Joe Cole geçmişinden bir büyü taradıysa oyuna biraz benzedi. Ayak tırmanan bir top, fırlatan Frank Lampard’ı serbest bıraktı, ki Frank Lampard, City’in savunması tarafından sezonun 13. golünü atmak için çok fazla yer ayıramadı. En üstteki liderlerini uzatmak için bir Chelsea ücreti isteyin?
Tevez ve Bellamy, sahtekârlık ruh haliyle değil, Chelsea’ye yaralanan Petr Cech’in olmadığı müttefik.
Tevez birinci yarıda sakatlanma zamanını seviyeye getirdiğinde Chelsea, kaleci yardımcısı kaçırdı.

    Ev sahibi takımın sallanması için ipucu vardı. City, 51. dakikada korku salyanına dönen kontra ataklarını, Bellamy’nin atlamasını ve aynı şekilde yapmasını sağladı.
Kötü bir gün yakında Chelsea için kötüleşti. Garetti Barry karşısında Belletti’nin golü atarken, Mike Dean kırmızı kart salladı ve Tevez, vuruş vuruşunda topa vurdu.
Ballack, Carlo Ancelotti’nin taraftarları için üzücü bir öğleden sonra hazırlayarak Tevez ile mücadelede ikinci sarı kart gördü. Kendi kırmızılığını hak ediyordu.
Çıplak ayrılmış olan Chelsea, potansiyel şampiyonlardan çok daha fazla düşme adayı gibi görünüyordu, City’nin mavi ayı yükseliyordu ve Bellamy ikiye katlandığında bu nokta kanıtlandı. Lampard’ın geç cezası Ancelotti için bir teselli değildi.

    “Biz yine de açık bir noktadayız. Kötü bir günden gelmenin tek faydası bu “dedi Chelsea’nin şaşkın yöneticisi.
“Önemli bir maçı kaybettiğimiz için çok hayal kırıklığı yarattı. Hatalar yaptık ve bunu yaptıktan sonra genellikle futbol maçlarını kaybediyorsun. ”
Kısacası bir öğleden sonra, Şeyh’ler hakkında el sıkışmalarından çok oldu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.