Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ryan Taylor düzeltmek için

  • Listed: 30 Mart 2018 21:37

Escort İlan Açıklaması

Taylor, Newcastle ‘a son Cumartesi günü 3-1 mağlubiyetle Manchester City’ ye sezonun ilk lig kaybını hedefleyen bir yargılama kararı verdi.
Topa daldı ve Micah Richards’ın onu elinden almasını ve puanlamasını sağladı. Hentbolu, sonuçta ortaya çıkan penaltıdan City’nin açılmasına yol açmıştı.
Ama Taylor, onun yeni sol arka rolünde onun için olağanüstü bir sezonun ne olduğunu harap etmesine izin vermeyecek kadar kararlı değildir.
Taylor, “Geçen cumartesi hayal kırıklığı yaratıyordu, ama bütün stadyumda benden daha fazla bıkan kimse yoktu,” dedi.
“Ben bundan öğreneceğim. Ben bunları yapmazsam, insan olmazdım – ve eğer bir hata yapmazsam, öğrenemezdim.
“12 oyunumu yeni bir pozisyon öğrenerek geçirdim ve bu sezon benim için hem sahaya hem de sahaya çok yüksek puanlar aldı. Bunun bozulmasına izin vermeyeceğim.

    “Geri sıçramam ve onu unutmaya çalışmalıyım ve bir daha asla yapmayacağım şeylerden biri olduğundan emin ol.
“Yüzüm her zaman öyle dedi. Yaldızlıydım. 10 metre derinlikte bir delik olsaydı, içine atlardım. Kendimi hayal kırıklığına uğrattığımı, takımın aşağısını ve çok fazla taraftarı öldürdüğümü biliyordum.
“Vücudumun pozisyonu yanlıştı ve bunu yapmamalıydım, ama hataların Premier Lig’deki hedeflere mal olduğunu biliyorsunuz ve şu anda bunu öğrenmek için Manchester City’den daha büyük bir yer yok.
“Şehir cezalandırır hatalar. Onlara iki ceza verdik. Bunları çıkarırsanız daha yakın bir oyun ve bizde de şansımız oldu.
“Bu, tüm iflar, artıklar ve mayblar, ama onlar iyi bir takım. Hiçbir şey için ligin zirvesinde değiller ve Old Trafford’a gitmiyorsunuz ve iyi bir takım olmadan altı kez Manchester United’ı geçiyorsunuz.

    “Ama ayda 500.000 sterlin kazanan oyuncular için 40 milyon sterlin ödendiğinde ne bekliyorsunuz? Bunun için iyi oyuncular bekliyorsun. ”
Taylor oyundan sonra eve döndü ve yeni bir hayat kurdu – Henri birkaç hafta önce geldi.
“Eve gittiğimde küçük oğlumu gördüm ve büyük bir kendini eleştirmiş olmama rağmen yüzüme bir gülümseme koydu” dedi.
“Ekibiniz için yapabileceğiniz en iyisini yapmak istiyorsunuz ve kendinizi asla eleştirmezseniz, bu dünyada kaybolursunuz.
“Öğrenemeyeceğinizi düşünüyorsanız kaygan bir yamaçtasınız.
“Futbol hakkında her zaman düşündüm, gün içinde, ve şimdi ailemi çok daha fazla düşünmeliyim.

    “Güzel bir ortakla ve güzel bir bebekle güzelce yerleştim. Sahadaki hayat harika ve her şey Cumartesi günü 43. dakikaya kadar devam ediyordu, ancak sezonumun sadece beş saniyesini bozmasına izin veremem. ”Bugün, Newcastle, Magpies tarafının kazanmadığı Manchester United’a gitti. 1972.
Fakat kararlı bir Taylor şöyle dedi: “İnsanlara neyle ilgili olduğunu ve iş anlamına geldiği bir yer varsa, orası var. İngiltere’de daha büyük bir sahne yoktur.
“Eminim ki Newcastle hayranları geçen hafta bir hataydı ve tüm hafta boyunca antrenöre göstereceğim gibi taraftarı etkilemeyeceğimi göstereceğim.
“Umarım, doğru şeyler koyacağım. Bir beraberlik iyi bir sonuç olur mu? Yapardı. Oyundan bir şey alabileceğimiz pozitif bir zihniyetle gitmeliyiz.

    “Onlar, gerçekten sahip oldukları baskın güç değiller. Son birkaç haftadır 1-0 kazandılar ve birkaç yenilgiye uğradılar, şimdi Old Trafford’a gidebilir ve bir şeyler alabileceğinizi düşünebilirsiniz.
“Yine de zor olacak. En çok Premier League’i kazandılar ve her zaman zor bir oyun olacak.
Ama neden oraya gidemediğimizi ve birkaç kişiyi şaşırtmaya çalışmadığımızı görmüyorum. ”Taylor geçen haftaki gaffe’yu telafi etmek için kendi marka havai fişek grevlerinden birini üretmekten daha iyi bir yol düşünemedi.
Şöyle dedi: “Bir savunmacı olarak, temiz çarşafları tutmak en önemli şeydir, ancak kariyerim boyunca genellikle serbest vuruşlardan ya da uzun menzillerden gol atmaktan her zaman haberdar oldum. Ben gerçekten tapit kullanmıyorum.

    “Coventry ve Preston’a karşı Şampiyonada birkaç iki hafta koştum, ama yedi ya da sekiz metre uzaktaydılar bile. Şimdiye kadar ulaşacağım bir bağlantıya yakın. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.