Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Rugby Sevens, Rio de Janeiro’ya karnaval alacak

  • Listed: 11 Ekim 2017 13:10

Description

Olimpiyat dahil edilmesi, Sevens’e Dubai’deki IRB World Series’in ilk olayının arifesinde inanılmaz derecede inanılırlık kazandırdı.
Dubai, 2016 yılında Rio de Janeiro için küresel bir yarışa başlayan silahtır ve eski pat grupları için birincil işlevi, durgun ekonominin endişelerini unutmak için lisanslı bir bahane olsa da.
İngiltere, geçen sezonun Dünya Serisi’nden üçüncüsü ve Galler’de Dünya Kupası Yedincileri şampiyonu olacak, ancak geçen yıl Yeni Zelanda’yı yenen kalabalık hoşlanan Kenyalılar da dahil olmak üzere daha egzotik hareketler olacak.
Sonbahara nüfuz eden bir denemeye uzun aralıksız aramaları unutun; Çölde gün ışığında sorun çok fazla olup olmamış olur.
“Yedinciler Olimpiyatlara karnaval atmosferi kazandıracaktır,” diyen İngiltere eski yedi teknik direktörü Joe Lydon, şimdi performans ve gelişme sorumlusu olarak Galler’le birlikte.

    “Olimpiyatların dahil edilmesi hem erkekler hem de kadın oyunları için olağanüstü olacak ve şimdi yedinci yaşına çok fazla yatırım yapacaksınız.
“Bu oyun biçimi oyuncuların gelişimine büyük bir yardımcıdır – gerçekten de büyüteç altındaki bir ragbi.”
Sevens’in gittikçe artan önemini vurgulamak için Galler, geçen sezon Dünya Serileri’ni kazanan Güney Afrika da dahil olmak üzere güney yarımkürede bulunan ülkelerin liderliğini takiben bu sezon ilk kez takımlarını kurdu.
Güney Afrika antrenörü Paul Treu, Olimpiyat altın peşinde şimdi yedinci kez atılacak artan kaynakların parti kökenlerinden uzaklaşacağına inanıyor. Treu, “Sevens oyununun gelecek birkaç yılda nasıl büyüyeceği olağanüstü olacak” dedi.

    “Dünyanın geri kalan kısmı, 15 kişilik kodda ilk sekiz takımla rekabet edemez ancak yediemde de olabilirler. Sosyal oyun olarak Cinderella etiketini sallama potansiyeline sahiptir. ”
Gerçekte, zaten bunun ötesine geçti. İngiltere’deki sevens takımında, testte 15 puanlık eşdeğeri bulunanlara kıyasla daha yüksek spor puanları kaydedildi. Hiçbiri ev adı değil. 12 kişilik kadrodan sadece üçü Premiership kulüplerine bağlıdır ve hiçbiri düzenli değildir çünkü yerli lig ragbi önceliklidir.
İngiltere – Dubai, havuz sahnesinde ABD, Rusya ve Kenya ile gruplandırılmış – geçen sezon Mevsimlik Francais tarafından Top 14 görevine ihtiyaç duyulduğundan, Alan Phillips’in IRB yedinci oyuncusu yoktu.

    Danny Care, Ugo Monye, ​​Mathew Tait, Tom Croft, James Haskell – İngiltere için daha önce oynayan adamları alsaydık, oldukça iyi bir sevens ekibi olurdu, ancak bu pratik değildir. Kulüpler buna izin vermez, “dedi Rob Andrew, RFU’nun elit rugby direktörü. “Bunun yerine, yedinci yüzyılın altındaki İngiltere’den çıkıp bunları bir geliştirme aracı olarak kullanabilen yedi uzman ve diğerlerini kullanan bir hibrid kadroya sahibiz.”
Onların büyüleyici güzergahı, önümüzdeki 12 ay boyunca, Commonwealth Oyunları’nın bir parçası olacağı Hindistan gezisini de içeriyor. Ev halkları Delhi’de ayrı kuruluşlar olarak yarışırken, Olimpik katılım, tek bir GB tarafında bir araya gelme anlamına geliyor. Bunun nasıl işleyeceği önümüzdeki aylarda tartışılacak.

    Şu an için, ciddi zevk alma işi bitti – birinin büyük kardeşinin kucaklaşmasıyla yapabileceği bir şey var. rugby birliği: Dubai KICKS OFF GOLD RUSH ‘Dünyanın geri kalanına daha açıktır’

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.