Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Rugby Dünya Kupası 2011: Lievremont’un Kıllı Durumu

  • Listed: 31 Mart 2018 00:43

Escort İlan Açıklaması

Yine de yüzüne Burt demiyorlar. Saygısız olurdu.
Merak ettim. Dün Lievremont’a karşı, patronun arka arkaya ileri gelenlerinden, patronunu kamuoyuna eleştiren Imanol Harinordoquy’den çok az nezaket vardı.
Lievremont geçtiğimiz hafta sonu Tonga’ya ciddi bir kayıp verdikten sonra takımını canlandırdı ve dün Harinordoquy, Cumartesi günü İngiltere’ye karşı çeyrek finalde söz aldı.
Harinordoquy, antrenörün kendisi ve takım arkadaşlarının Tonga’ya karşı oynanan maç sırasında takım otobüsünde zihinsel olarak hâlâ bulunma kararı hakkında sorular sordu.
SON RUGBY DÜNYA KUPASI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

    “Oyuncuların antrenörde pek çok şey söyledikleri bir sorun,” dedi.
“Mutlu değilim, çünkü medyadan ekibi hakkında konuşuyordu. Giyinme odasında kalması gereken şeyler, koç ve oyuncular arasındaki konuşma.
“Bizim yüzümüze şeyler söyleyebilir, sorun değil. Ama ben grubun içinde kalmayı tercih ederim.
“Fransız ekibinde şimdiye kadar birçok sorun yaşadık. İngiltere’ye giden otobüsten ineceğiz mi? Cumartesi günü göreceğiz. Çeyrek final için zihnimizi kesinlikle değiştirmek zorundayız – savaşmalıyız.
“Fakat doğru ruhu ve zihniyeti bulabilirseniz, bir maçta büyük şeyler yapabilirsiniz.”

    Bu büyük bir şey. Fransız hesaplarındaki yakın gözlemcilerin bazıları, bu tür çabuk kurtuluşun ötesinde yaralanan bir kıyafetler. Diğerleri ise koç ve oyuncular arasındaki şiddetli kamusal alışverişlerin yardımcı olduğunu söylüyor.
Bildiğimiz, dün Lievremont’un ruh halinin sakin ve düşünceli olduğudur.
“Umarım oyuncuları motive etmeye çalışan bu sert sözleri söylemeliyim” dedi.
“Evet, kampta çok fazla stres var. Ama büyük problemler değiller.
“Oyunculara inancım var. Ben her zaman yaptım.
“Bu taktikleri ve tekniği ile ilgili değil. Ne kadar sert ve gururlu olduğun ve verdiğiniz fiziksel bağlılık ile ilgili. ”

    Bu bravado muydu? Yoksa Les Bleus arasında önemli bir ruh hali değişikliği oldu mu?
Tonga maçı için tezgâhına düştükten sonra İngiltere ile yüzleşmek üzere takımına geri dönen Harinordoquy, bir köşenin döndüğünü söyledi.
Kendisinin ve diğer kıdemli oyuncuların scrum-half Dimitri Yachvili’yi bu hafta takım için mümkün olan en zor eğitim seanslarını talep ettiğini ortaya koydu.
Harinordoquy, “Birkaç çürük toplarsak, birkaç dikişe ihtiyacımız olursa, daha iyi olur” dedi. “İhtiyacımız olan şey bu. Yarı finallerde 2003 ve 2007’de Dünya Kupası’nda İngiltere’ye karşı iki kez kaybettim ve tarihin kendini tekrarlamasını istemiyorum.

    “Bu bir kavgadır ve takımlar arasında çok fazla şey olduğunu düşünmüyorum. Geçmişi unutmalıyız. ”
Fransa (v İngiltere): M Medard; V Clerc, A Rougerie, M Mermoz, A Palisson; M Parra, D Yachvili; J-B Poux, W Servat, N Mas, P Pape, L Nallet, T Dusautoir (capt), J Bonnaire, Ben Harinordoquy. Değiştirmeler: D Szarzewski, F Barcella, J Pierre, L Picamoles, F Trinh-Duc, D Marty, C Heymans.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.