Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Rugby Dünya Kupası 2011: Galler ‘Huw Bennett altın ağırlığında

  • Listed: 31 Mart 2018 00:40

Escort İlan Açıklaması

Jamie Roberts belki de arka çizgide bir tılsım; Sam Warburton, adı ve tapusu olan bir kaptan ya da Adam Jones belki de iyi bir sıkı başlı pervane, her zaman her yönüyle önemli bir varlıktır.
İşte soldan bir tane var – Huw Bennett.
RUGBY DÜNYA KUPASI BURADA DAHA FAZLASI
İkna olmadı mı? Bunu düşün. Pazar günü Fiji’ye karşı onu sahadan zorlayan kalça yaralanmaları yaşanırsa, Galler en büyük maçında sekiz yıl boyunca İrlanda’ya karşı fahişe oynamak için Lloyd Burns’e veya Ken Owens’a dönmek zorunda kalacak. Aralarında yedi büyük bir toplam büyüklüğe sahipler; Bennett’in 45’i var.
Bennett, 28’in ülkesi için ne kadar gurur duyduğunu anlamak için onu sadece bir tişört içinde görmeniz gerekiyor. Sol kolunda, Galler’i temsil eden 1.017 oyunculuğu anlamına gelen 1.017 sayısı dövüldü.

    Ama aynı zamanda onlara karşı da oynadı – İngiltere için.
Babasının çelik işlerinde çalıştığı Ebbw Vale’de yetenekli bir okul çocuğu ragbi oyuncusu olarak Bennett, A seviyesinde oturduğu Dorset’te Bryanston Okulu tarafından bir burs aldı.
Orada iken, 16 yaş altı İngiltere Okulları’na yaptı.
Bennett, “Çok gururlu bir Galli ailesinden geliyorum ve Galler Okulları için oynamak istedim, ama bir Galce okuluna gitmedim, bu yüzden en yüksek seviyeye kadar oynama meselesiydi” dedi. “İngiltere’ye karşı Galler’e birkaç kez karşı oynadım. İnsanlar, İngiltere’ye tezahürat yapan kalabalığın ya da oyuncularından birisinin neden bu kadar çok Galce’nin olduğunu anlayamadı. ”

    Bennett’in takım arkadaşları arasında, Olly Barkley’de, İngiltere’deki James Simpson-Daniel ve Nick Duncombe’da, 21 yaşında menenjitden ölen Harlequins’in üç yarısı yer aldı.
“Nick bir eşti,” dedi Bennett. “Olanlar trajikti. Ailesiyle arkadaştık ve cenazeye gittim.
“Eminim Nick harika bir oyuncu olur ve İngiltere için çok fazla para kazanırdı.”
Bennett’in Galler’deki ilk çalışması, Swansea Üniversitesi’nde bir spor bilimi öğrencisi iken, 2003’te bu hafta sonu çeyrek final rakipleri olan İrlanda’ya karşıydı. O zamandan beri, 2008’in Grand Slam takımı da dahil olmak üzere pek çok farklı enkarnasyonun bir parçası oldu, ancak çoğu kez tezgah örtüsü olarak – Dünya Kupasının yerini almadan önce kapağının yüzde 70’i yedek olarak geldi.

    Brisbane ve Nantes’teki istenmeyen üçüncü fahişe olarak stantlardan son iki Dünya Kupasından ayrılınca, Bennett’ın büyük molası bu kez turnuva öncesi Matthew Rees ve Richard Hibbard’ın yaralanmasına yol açtı.
Bir fırsatın ele alınması bir şeydir; onu almak başka bir şeydir. İrlanda’daki muhtemel rakibi Sean Cronin, “Her zaman çürütücünün iyi olduğunu düşündüm ama Matthew’in kaybından bu yana büyük ölçüde hızlandırdı” dedi.
Bennett İrlanda’ya karşı toplanırsa, Galler’in çaba sarf etmeden başarısız olacağını bilir. “Bu tarafın gerçekten mükemmel olduğu yer iş ahlakıdır, yanınızdaki adamı bildiğiniz kadar işinize sokacaksınız” dedi.

    “Böyle bir bağ ve takım ruhuna böyle zamanlarda ihtiyacın var.
“Dünya Kupası’ndan önce Polonya’da kriyoterapi tedavisi gibi şeyler yapmak sizi bir araya getiriyor. Gerçekten birbirimiz için bir irade var. ”
Bennett’ın da kapsayıcı karakterinin yanı sıra Bennett, diğer kolunda, Bobbie, iki, Gracie-May, üç ve üvey Ashley, 15, 15 adında bir dövme yaptı.
Yarım bir dünya ötesinde, Yeni Zelanda’dan Dünya Kupası’nda Skype’taki görüntülü görüşmelerle iletişim halinde.
Bennett, “İki yaşındaki oğlum laptopun arkasına bakıp neler olup bittiğini merak ediyordu” dedi. “Artık sadece dizüstü bilgisayardaki adam olduğumu düşünüyor. Onsuz daha sert olurdu. Her gün onları görmek için … ”

    O ayrılıyor. Galler’de sekiz yıl içinde çok şey değişmiş olabilir ama öndekilerin sendikalaşmak için hala ödeme yapmıyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.