Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Rory en iyi şansı verdi

  • Listed: 31 Mart 2018 00:58

Escort İlan Açıklaması

İrlanda, Rory’nin Dünya Kupası’nın Galler’e karşı oynadığı çeyrek final maçında değişmeyen bir takıma adını verdikten sonra zindeliğini kanıtlamak için her fırsatı değerlendirecek.
En iyi hafta sonu İtalya’nın galibiyetinde sağ omuzunda AC eklemini birleştirdi, ancak yaralanma tedaviye iyi cevap verdi. Dünya Kupası boyunca mükemmel formda olan Ulster fahişe, kurtarılamaması durumunda başlaması için beklemede olan Sean Cronin ile XV’de seçildi.
Baş antrenörü Declan Kidney, “Tekme atmadan 48 saat önce bir takım kurmamız gerekiyor” dedi. “Rory’nin şansını derecelendirerek kaderi özendirmek istemem ama, her zaman ilk işaretin hangisi olduğuna karar vermedi. Salı günü herkesin çok olumlu olduğu iyi bir gün geçirdi. Günün birinde.”
Cronin başlangıç ​​çizgisine hazırlanırsa, Damien Varley tezgaha terfi ettirilecek.
Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Kidney, Otago Stadı’nda İtalya’nın 36-6 ağırlığında çok etkilendikten sonra Ronan O’Gara ve Conor Murray’i geride bıraktı. Bir kez daha Jonathan Sexton ve Eoin Reddan tezgahla sınırlı kaldı.
Böbrek, “Yarının arka tarafı, takımın en rekabetçi alanıdır. Farklı zamanlarda farklı yarım sırtların kullanılması alışılmamış olduğunu biliyorum,” dedi. “Sahada bulunduklarında, kendi şeylerini ona getirdiler.
“Örneğin, Jonathan, İtalya’ya karşı son 10 dakikada savunmamızda son derece güçlüydü. Eoin, son 10-15 dakikada bizim için iki büyük top çaldı. Onlardan ayrılmak kolay değil, ama Conor ve Ronan oldukça iyi geçti. bizim için.”
Böbrek Wales’in O’Gara’nın savunma yeteneklerini, geçmişte koç Warren Gatland’ın yaptığı gibi hedef alacağı yönündeki endişelerini bir kenara attı.
“Saldırıyabilecekleri pek çok yer var, özellikle kimseyi seçeceklerini sanmıyorum” dedi. “Galler şimdi daha iyi bir yön. Çünkü nereye saldıracağını bilemeden önce, ama şimdi başka yerlere de saldırıyorlar. Bu, kendi bölgelerini savunan herkes için bir durum olacak.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.