Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Rooney, United’ı Wembley’ye gönderdi

  • Listed: 11 Ekim 2017 02:25

Description

İngiltere’de forvet oyuncusu Ryan Giggs’ın haçını yakın mesafeden çevirirken, Carling Kupası yarı finalde attı.
Carlos Tevez, Paul Scholes ve Michael Carrick’in yarı finalde iki tarafı da bulduktan sonra Birleşik Devletler’i şehir seviyesine çekmeye çalışırken bir kere daha geri döndü.
Tevez baştan beri şehrin odak noktasıydı. Güney Amerika kendisini bir Craig Bellamy haçına attı ve Edwin van der Sar, Jonny Evans’ın rutin bir tasarruf düştüğünde sorun yaşamaması için yardıma ihtiyacı vardı.
Yeniden başlattıktan sonra yedi dakika sonra fıçı kesildi ve Bellamy, bir şehir köşesi için topu geri almaya gittiğinde başın arkasına vurduktan sonra kısa bir duraklamadan sonra yola çıktı.

    United, City’in elinde bulundurduğu yeri hemen kabul etti. Rooney Giggs için mükemmel bir pas yaptı, City kaleci Shay Given’in bu kadar çabuk tepki vermediği ve onu genişçe dışarı bastığı taktirde, GoalC adına gol belirdi.
Deneyimli Welshman paniğe kapılmadı ve topu City alanına geri gönderdi ve Nani defans duvarlarına girdiğinde Michael Carrick, Scholes için topu geri püskürterek vuruşu alt köşeye attı.
Wembley’in kokusu burun deliklerinde Wenn’in kokusu vardı ve Nani City kutusunun içerisindeki Darren Fletcher’a mükemmel bir geçiş yaptığında, İskoçya yıldızı Carrick’e geçmek için bir farkındalık uyandırdı. İngiltere orta saha oyuncusu çok sayı attı, ancak top doğru bir forvet oyuncusu ve vuruşu yardımı ile alt köşeye mükemmel yerleştirildi.

    Ancak City, Bellamy’nin çarpı öncülüğünde Tevez’i bulduğunda kravatına geri döndü ve bir şekilde Van der Sar’ın ötesinde topu en düşük açıdan sıkmayı başardı.
Sonra sakat zamanında Giggs bir köşeye kıvrandı ve Rooney eve gidip Eski Trafford’u raftinglere göndermeye hazırdı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.