Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Romero, Londra 2012’den çıktı

  • Listed: 31 Mart 2018 02:18

Escort İlan Açıklaması

Olimpiyat şampiyonu Rebecca Romero, önümüzdeki yaz Londra 2012 Oyunları’nda yarışmayacağını açıkladı.
İngiliz Bisikletçiliği, Pekin’de bireysel peşinde altın iddia eden 31 yaşındaki Olimpiyat Programından ayrıldığını doğruladı.
Çift dünya şampiyonu Romero, “Önemli noktalarda birkaç aksilik yaşadığım için, artık Olimpiyat tutkusu yerine ikinci bir Olimpiyat altın madalyası kazanacağımı görecek bir yolda olmadığımı düşünüyorum.” Dedi.
“Bisiklet takımının Pekin’deki büyük olimpiyat zaferine katkıda bulunmaktan gurur duyuyorum ve başarılarıma merkezi olan İngiliz Bisikleti içindeki tüm muhteşem insanlara teşekkür ediyorum. Mevcut takım arkadaşlarıma gelecek yıl Londra’daki her başarıyı diliyorum.”
Eski rower Romero, iki farklı sporda Olimpiyat madalyalarını kazanan dört İngiliz kürsüsündeki 2004’teki Atina Oyunlarındaki gümüş madalyasını kazanan tek İngiliz kadın.
Başarıları için 2009 yılında MBE’ye layık görülmüştür.
İngiliz Bisiklete binme performansı yöneticisi Shane Sutton şunları ekledi: “Rebecca’nın ayrılma kararı takım için büyük bir kayıp ve Olimpiyat yılını kutlayan Olimpiyat şampiyonunu kaybetmek ayıp.
“İleriye baktığımızda, takım takip takımında tecrübeli binicilere ek olarak büyük bir genç yetenekimiz var ve eminim ki Londra Olimpiyat Oyunlarına giderken ve devam ederken performans hedeflerimize ulaşmak için yolda kalabileceğimize güveniyorum.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.