Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ramsey’de hiçbir kötülük gidermez – Shawcross

  • Listed: 9 Ekim 2017 17:55

Description

19 yaşındaki Galler orta saha oyuncusu Shawcross’un mücadelesinden sonra hastaneye götürüldü. Shawcross, daha sonra İngiltere takımına Mısır oynamak için çağrıldı. Gunners, 3-1 kazanmak için arkadan geldi.
Arsenal menajeri Arsene Wenger, “korkunç” olarak nitelendirdiği mücadeleden öfkelendi ancak Shawcross’un yayınladığı bir bildiride oyuncu kesinlikle niyet olmadığını söyledi: “Meydan okumada hiçbir kötülük yoktu. , bir profesyonel mesleğine zarar vermek için dışarı çıkın. ”
“Aaron’un bu kadar ağır bir yaralanma yaşadığını ve onunla olan düşüncelerimin derin olduğunu üzülüyorum, çabucak iyileşmek için kendisine en iyi dileklerimi iletmek istiyorum” dedi.
22 yaşındaki kişinin duyguları, kulübü tarafından da yinelendi ve ekip, “Stoke City, Aaron Ramsey ve Arsenal Futbol Kulübü’ne en iyi dileklerini göndermek istiyor” dedi.
Ancak şunları ekledi: “Kulüp, yaralanmaya neden olan Ryan Shawcross’un meydan okumasında hiçbir kötülüğün kesinlikle olmadığından emin olmak istiyor.”
Potter müdürü Tony Pulis, “Stoke City’deki herkesi adına, bugün Aaron ve Arsenal’e olan en derin sempatimizi ifade etmek istiyoruz.
“Düşüncelerimiz kendisi ve ailesi ile birlikte, umarım hızlı bir iyileşme yapar ve burada herkes onu mümkün olan en kısa sürede futbol sahasına geri dönmek ister” dedi.
Pulis ayrıca Shawcross’u savundu ve ekliyor: “Ryan Shawcross’un içinde hiçbir şey olmadı, bir milyon yıl sonra dışarı çıkıp birisine zarar vermeye çalışmanın hiçbir yolu yoktu.
“Oğlum, olanları üzüntüseydi, gözyaşı döktüğü sahada geldiğini görebiliyordu ve Aaron’un çok yaralandığını harap hissettiğini” söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.