Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Quins ‘sıcak başlangıç ​​devam ediyor

  • Listed: 30 Mart 2018 22:02

Escort İlan Açıklaması

Harlequins, yarışmada 13’üncü ardışık bir galibiyetle, Newcastle’ı Aviva Premiership’de 39-8’leri bir kenara fırlatarak en iyi şekilde başladı.
Londra kulübünü ikinci yerleştirilen Saracens’ten dokuz puan aldı ve Seb Stegmann beş denemesinden ikisini puanladı.
Yenilgi Newcastle’ı masanın ayağına demirledi, Dokuz nokta Worcester’den düştü.
Bir Nick Evans cezasının hepsi Quins’in iyi bir erken baskı için göstermesi gerekti, ancak Stegmann sağ kanata saldırdığında muhalefet savunması kötü bir şekilde kırıldı. Desteğinden yoksun kaldı, ancak Alex Tait, Jamie Helleur ve Chris Pilgrim’in zavallı mücadelelerini bayrakla skorlamayı başardı. Evans dönüşümü ekledi.
Newcastle, Jimmy Gopperth tarafından yapılan bir kavurucu mola sonrasında 34 dakika sonra geri döndü. Jeremy Manning pas verdi ve çizgiyi zorlanmadan önce Stegmann ve Mike Brown takımını güzel bir vuruşla ağlara gönderdi.
Danny Care, yarım sayılıklıktan iki dakika sonra 10 puanlık marjı geri kazandırdı. Sam Smith, soldan ayrıldı ve Jordan Fitz-Hall’a girdi. James Fitzpatrick tarafından iyi ele geçirilmiş olmasına rağmen, silahlı Bakım köşede gol attı. Bu sefer Evans’ın dönüşüm girişimi genişledi.
Tim Swinson günahsız kaldı ve Falcons cesurca savaştı ama Matt Hopper daha sonra işten atıldı. Quins penisini dokunarak cezalandırdı, lineonu kazandılar ve 13 yaşındaki Newcastle Luke Wallace’ın hattını geçmesini engelleyemedi. ekstra noktaları ekleyerek.
Gopperth, ilk golünü Joe Marler’ın geç saatlere kadar uğraşmasından 58 dakika sonra başlattı, ancak ziyaretçiler tekrardan baskı altındaydı. Brown yine ana tehditti, hareketi başlatıp bitirdi. Onun dart kırması, dördüncü denemede bonus puanını talep etmek için 65 dakika sonra solda tam geri dönüş ile biten beş kişilik bir hareket yarattı.
Newcastle son anda enerjikti, ama sadece gurur arayışındaydı ve hatta Quins topun üzerine atılmadan önce çizgisine yakın bir yerden ayrılınca başka bir takma attı. Newcastle’ın topa dövülmesi mümkün görünmüyordu, ancak Stegmann gazı açıp ikinci denemesini yakaladı.
James Johnston, zamanla altıncı deneme saniyesi ile ilgili şeyleri sardı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.