Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Queen of Soul’un müzayedesi

  • Listed: 30 Mart 2018 19:24

Escort İlan Açıklaması

Aretha Franklin tarafından giyilen kürk ve eşleşen yakalı ve manşetleri olan bir bej kaşmir şapka, bir zamanlar Kraliçe Ruh’un sahip olduğu düzinelerce eşya satışı sırasında 400 ABD doları (253 £) sattı.
Satış dağıtıcısı Jill Pendergast’a göre, Cumartesi günü Livonia, Michigan’da birkaç yüz kişinin katıldığı bir satış etkinliğinde şapkalar büyüktü.
Pendergast, “Bir çok insan çok fazla eşya buldu,” dedi. “Biri lekeli olan T-shirt’leri istemişti. Bazı insanlar sadece mavi kot pantolon için geldi. Bazı insanlar sadece ayakkabı arıyorlardı.
“Onlar sadece içeri girip dışarı çıkmaya devam ettiler” dedi.
Franklin’in önlüklerinden biri 550 ABD dolarına satıldı (348 £).
Bayan Pendergast, şu anda ürünlere sahip olan veya Detroit’in batısındaki bir mağazada saat 9’dan akşam 5’e kadar süren satışın ne kadar arttığını söylemedi.
Franklin, satışla bağlantısı olmadığını söyledi. Grammy ödüllü sanatçı, eşyaların uzun yıllar önce bir eşya dolabında bırakıldığını çünkü artık onları istemediğini söyledi.
Franklin’in şapkaya seçimi, son yıllarda sıcak bir konu olmuştur.
Başkan Barack Obama’nın 2009’daki açılış töreninde My Country ‘Tis ofe’ye şarkı söylerken giydiği bir Swarovski taklidi kenarlı fiyonklu gri, keçe şapka, şapkaların yapıldığı Detroit tuhafiye dükkanına yüzlerce çağrı yaptı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.