Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pulis hala James’in yakalanması üzerinde çalışıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:45

Description

Stoke, dün Arsenal üzerinde unutulmaz bir ev dördüncü maçında zafer kazandıktan sonra, bir sonraki turda Eastlands kulübü ile uzlaşmaya vardı.
Maç sonrasında Pulis, James’i Portsmouth’tan almak için yapılan anlaşmanın hala açık olduğunu belirtti: “Hala üzerinde çalışıyoruz, beklediğimizden daha uzun sürdü.”
James, Cumartesi günü Sunderland’taki Pompey’in finale yükselmesinden çekildi ve bir önceki turda Coventry’ye karşı yapılan iki maçı da kaçırdı.
2004-06 yılları arasında City için neredeyse 100 maç oynayan 39 yaşındaki oyuncu, 13/14 Şubatta eski tarafıyla karşı karşıya kalabilir.
James kımıldatmayı kuzeyden tamamlarsa, bir numaralı Thomas Sorensen’in bugünkü Stoke’un geleceği hakkında başka sorular sorulacaktı. Sorensen, son günlerde yurtdışındaki kulüplerle bağlantı kurdu ancak Dane, Bayern Münih’e katıldığı iddialardan uzak durdu.
Sorensen geç saatlerde bazı pahalı hatalar yaptı ve dün Stoke’un 3-1 kazanmasındaki Denilson grevinden Arsenal’in golü için daha iyi sonuç almış olabilirdi.
Pulis şunları söyledi: “Onla iyi sohbet edildim ve o durumu anlıyor. Önemli olan herkesi itmek için rekabeti getirdiğim Thomas’dı” dedi.
James’in bir Dünya Kupası çıktıktan sonra bankta oturması için imza atma ihtimali çok düşük gibi görünüyor ve Sorensen de Danimarka’da Güney Afrika’da rekabet ederek bankada mutlu olmayacak.
Pulis, her iki kulüpte de olmak istiyor: “Galibiyetini sadece iki kaleci olan birkaç Premier League kulübümüzden (ilk takım kadrosunda) biri olduğumuza inanıyoruz ve üç bekçi ile birlikte çalışmamız gerekiyor. elini sıktı ve herkesin rekabete ihtiyacı olduğunu söylüyor Thomas, bir kaleci olarak vurgulanıp birkaç hata yaptı ancak o bizim için harika bir imza attı. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.