Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pub şiirleri louts’u düzgün tutuyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 08:30

Description

Geçen Eylül’de Phoenix’i Faversham, Kent’te ele geçirmesinden sadece haftalar sonra, meyve makineleri, juke kutusu ve alptoplar çıkarıldı, yerini gerçek ales aldı, açık tahta yangınları ve konuk konuşmacılar günün konusunu tartıştı.
62 yaşındaki eski banker ve açık artırmacı Dave, müşterilerimiz geçen hafta “iklim değişikliğinin kaçınılmaz olduğunu ve hepimizin yaşam biçimimizi değiştirip değiştirmeyeceğini” tartıştılar: “Fikir, pub’ı kök salmaya başladı.
“Eski bacaları temizledik, tekrar yangın çıktık ve duvarlarda ahşap panellerden en iyi şekilde yararlandık. İnsanlar müziğin patlamamasının ne kadar güzel olduğunu ya da rahatsız edici oyunların yanıp söndüğünü söylemeye başladılar.
“Beni şaşırtan şey şiir gecesiydi. Yaklaşık 15 kişi kağıda kalem vermek için sıkıntı çekti ve sonuçların hepsi mükemmeldi ve provoke edici olduğu düşünülüyordu.
“Etozu değiştirmenin fazla bir şey yapmadığını ispatladık. İnsanlar sessizce terk edip makul bir şekilde içki içiyorlar. İlginçtir ki, sadece şiddet kullanmadan sakin bir içki isteyen çok sayıda genç geliyor. ”

    Pub zinciri Greene King, kadınları 35 yaş üstü kadın çekmek için 1.600 bina dostu hale getirmek istiyor. Daha fazla çiçek, tuvalet malzemeleri, parlak dergi, kahve ve daha büyük kadehler – “SWAG’ler” olarak adlandırdığı grubu ödüllendirmenin yolu ( Sassy, ​​Wise and Grown-up).

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.