Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Primus bunu bıraktığını söylüyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 16:55

Description

36 yaşında, Fratton Park kulübü için 219 maç oynadı ve 2000 yazında Reading’tan ücretsiz transferi imza atarak altı gol attı. Primus devam eden diz sorunları geçirdi ve bu yılın başlarında ameliyat geçirdi ancak doktorlar, oynamaya devam etmesine ve şimdi Pompey için büyükelçi bir rol üstlenecektir.
“Birkaç ay önce bir diz ameliyatı yaptım ve devam etmeye kalkarsam uzun vadeli bir hasar verecektim, hayatımın geri kalanında iyi bir diz çökmek isterdim. oynamaya başlayın ve dizimi daha da kötüleştirin, kısa vadeden ziyade uzun vadede düşünmek zorundayım, “dedi Primus pfcTV’ye.
Merkezi defans oyuncusu başlangıçta 2007 yazında ameliyat edildi ve o zamandan beri Mayıs ayında Sunderland’a karşı bir yedek olarak bir Portsmouth gömleğinde son halini alarak tek bir görünüm kazandı.
Primus, Premier Lig’de kariyerimi bitirmek için harika bir şey. Bazı harika oyunların ve mevsimlerin bir parçası oldum ve uluslararası oyuncularla aynı seviyedeydim ve yerinde hissetmedim. ”
Pompey CEO’su Peter Storrie, oyuncuyu övgüyle karşıladı: “Linvoy, Bay Portsmouth’du ve tekrar mavi bir gömlek giymeyeceği için üzgünüz. Kulübün büyük bir hizmetkârıydı ve burada herkes tarafından sevildi. ve şehirde.
“Fakat Linvoy hala kulübe çok şey verdi, bu sezondan sonra bizimle büyükelçi bir rol üstlenerek kalacağımız için mutluluk duyuyoruz.”
Londra doğumlu oyuncusu kariyerine Charlton’da başlamış ve daha sonra Barnet ve Reading’e geçerek Fratton Park’a geçmiştir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.