Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Prens Philip, hastane personeline teşekkürler

  • Listed: 27 Mart 2018 13:30

Escort İlan Açıklaması

Edinburgh Dükü, bugün taburcu olduğu için Noel dönemini önemseyen hastane personeline teşekkür etti.
90 yıllık kraliyet kraliçesi, karanlık bir Range Rover’ın ön yolcu koltuğunda otururken, saat 9.5’te Sandringham’a saat süren yolculuğa başladı.
Duke, Cambridgeshire’daki Papworth Hastanesi’nden ayrılırken gülümsedi ve salladı. Kraliyet koruma memurlarını taşıyan diğer iki Range Rovers onu takip etti.
Bir Buckingham Sarayı Sözcüsü şöyle dedi: “Ayrılışta Prens Philip Papworth’teki personeline kaldığı süre boyunca verdiği mükemmel bakımdan ötürü teşekkür etti. O, ailesine yeniden katılmayı dört gözle bekliyor.”
Polis memurlarının puanları, Dük’ün kalkışına hazırlık olarak, bu sabahın erken saatlerinde hastanenin arazisini taramaya başladı.
Duke’un Norfolk’a Sandringham’a geldiğinde ne olacağı, ya da arazideki St Mary Magdalene kilisesinde Pazar günü hizmete katılıp katılamayacağı henüz net değil. Cambridge Düşesi’nin ilk kez katıldığı kilisede Noel Günü hizmetini kaçırdı.
Buckingham Sarayı’nın bir sözcüsü, Dük’ün halkın angajmanlarına ne zaman yeniden başlayacağı veya Pazar günü kiliseye gidip gitmeyeceği konusunda bir karar alınmadığını söyledi.
Duke, göğüs ağrısından şikayet ettikten sonra Cuma gecesi Cambridge yakınlarındaki Papworth’a götürüldü.
Aşağıdaki testlerde doktorlar tıkalı bir atardamar keşfettiler ve “minimal invaziv koroner stentleme” prosedürü uyguladılar.
Sağlam ve aktif olduğu bilinen Duke’un uğradığı en ciddi sağlık korkusuydu. Normalde yol aldığı Sandringham’daki Boks Günü çekimleri için hastaneden taburcu edilmeyi umuyordu, ancak hastanede gözlem altında kaldı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.