Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Prens Charles güç geldiğinde Prensesler Beatrice ve Eugenie için kraliyet rolü yok

  • Listed: 30 Mart 2018 23:41

Escort İlan Açıklaması

Charles’ın zayıf bir Kraliyet Ailesi’nin (resmi görevler üstlenen altı üyesi olan) iki kızın, kurdeleyi kesme görevlerinden vazgeçmeleri ve doğru işleri almaları gerektiği anlamına gelir. Baba, York Dükü.
Ticaret elçisi olarak görevinden istifa etmesine rağmen, “Air Miles Andy”, güneşli ülkelere (genellikle iyi golf sahalarına sahip olanlara) yaptığı geziler için tuğlaları çekmeye devam ediyor.
Singapur’a yaptığı son gezisi, vergi mükelleflerinden ayrılan Suudi Arabistan’a “ticaret misyonundan” döndükten sadece üç gün sonra geldi.
dönüş uçuşu için özel bir jet kiraladıktan sonra 150.000 sterlinlik bir fatura ile.
Andrew’a yöneltilen eleştiri düzeyi ve şüpheli dostluklar yapma konusundaki eğilimi, en azından mahkum edilen pedofil Jeffrey Epstein ile değil, iki kardeşin konuşmadığı Prens Charles’ı (monarşinin ayakta durduğunu hisseden) öfkelendirdi.

    Charles’ın, Andrew’in kızlarının ayrıcalıklarının çoğunu, özellikle de polis korumasını kaldırarak, bağımsız yaşam arayışına girmesiyle, aralarındaki froideur’un çözülme olasılığı düşük.
Kızların 24 saatlik korumalara hak kazanıp kazanmadığı konusu özellikle Andrew tarafından çekilmiştir.
Kraliçe ile sorunu çöz.
Andrew’un iki kızının ona “Firma” nın çalışma üyeleri olarak katılmaları uzun süredir devam eden hırsları olmuştur. Üç yıl önce, resmi bir Mısır ve Abu Dabi turunda onunla gelecekteki “rolünün” deneyimini paylaşması için Beatrice’i yanına aldı.
Bir röportajda, prenseslerin görevlerini yerine getirip getirmediğini sorduğunda, şöyle cevap verdi: “Eğer yapmak istedikleri bir şeyse, neden olmasın diye bir sebep göremiyorum. benden yükünü al. ”

    Öyleyse, Charles tahtta başarılı olurken ve Siviller Listesi altıya düştüğünde (Charles, William, Harry, Andrew, Anne ve Edward) prensesler için gelecek ne bekliyor?
23 yaşındaki Beatrice, Goldsmith’in Koleji’nden Fikirler tarihi derecesiyle mezun olmuş olabilir, ancak partilerin ardı ardına fotoğraflanmaktan başka ne yapmak istediği konusunda çok az fikri vardır.
“Seçtikleri seçenekleri düşünüyor”, kraliyet sözcüsü açıklayacak kadar uzağında.
Fikrini yerine getirene kadar St James’in Sarayında dört yatak odalı bir daireyi işgal etmeye devam ediyor. Eugenie son yılında Newcastle Üniversitesi’nde, bir lisans öğrencisine geleceğini yalanladığı “kesinlikle hiçbir fikri” olduğunu söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.