Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Portsmouth oyuncuları tekrar ödemekte başarısız oldu

  • Listed: 9 Ekim 2017 19:30

Description

Majesteleri’nin Gelirleri ve Gümrüklerinden bir dilekçe ile servis edilen Füzyon Parkı kulübünde dün gece üç kişi daha darbe vurdu.
Portsmouth, oyuncularını dört ayda üçüncü kez ödeyemedi ve bunu Fransız takımı Lens, Pompey’i işten çıkarma çağrısında bulundu ve forvet oyuncusu Aruna Dindane’yi geri talep etmeye hazırlanıyorlar.
Son olarak, eski sahibi Sacha Gaydamak, bu ayda kulüpten 9 milyon avroya, Mayıs ayında da 19 milyon avroya borcu olduğunu açıkladı.
Portsmouth, Banka Tatili sonrasında ekibe para ödemek zorunda kalacaklarını ve ücret paketlerinin gelecek salı geçeceğini iddia etti.
Kulübün açıklaması şöyle: “Portsmouth Futbol Kulübü, ilk ekip kadrosunun Aralık maaşlarını 5 Ocak Salı günü ödemeyi umuyor.

    Pompey defans oyuncusu Steve Finnan, oyuncuların etkilediği ücretle ilgili sorunların itiraf edildiğini ve takımın Premier League’in altından çekilmeye çalıştıkça sorunun çözülmesi gerektiğine inandığını söyledi.
Finnan, “Hiç kimse gerçekten neler olduğunu bilmiyor” dedi. “Bizi endişelendiriyor ve hayranlar için hoş değil, çünkü kulübü uzun süre destekliyorlar.”
Objektif talebi Pompey, 11 maçta oynadığı maçtan sonra 4 milyon D’den fazla Dindane’yi satın almak için anlaşmaya geri döndü ve Nadir Belhadj’ın 4,2 milyon avroluk taksitle yetişemedi.
Lens Başkanı Gervais Martel “Ödemiyorlar, kapanırlar” dedi. “Oyuncularımızı başka bir yere yerleştireceğiz. Borçlarını ödemeyen kulüplerle böyle devam edemeyiz. ”

    Portsmouth idareye alınırsa, Gaydamak için mali felaket büyü- yecek. Gaydamak, “Kulüp idareye giderse her şeyi kaybederim. “‘Kimse neler olduğunu bilmiyor’

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.