Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Polis Huhne’yi yargılamak istiyor

  • Listed: 27 Mart 2018 11:35

Escort İlan Açıklaması

Polis, hem Enerji Sekreteri Chris Huhne’nin hem de eski karısının, hız kesen bir cezadan kaçtığı iddiasıyla suçlanması gerektiğini önerdi.
Dedektifler, Yargıçların Yarının baskısına göre, Bay Huhne’i hızlandırmaya ve daha ciddî bir biçimde adaletin yolunu saptırmaya kalkışmaya yetecek delillerle Kraliyet Savcılık Hizmetini (CPS) sunduklarını düşünüyorlar.
CPS’ye gönderilen bir dosyada, Vicky Pryce’nin, kocası M11’deki bir hız kamerasıyla yakalandıktan sonra lisansı üzerine ceza puanlarını kabul ettiği iddiasıyla adalet yolunu saptırmaya çalışmakla suçlanması gerektiği anlaşılmaktadır. dedim.
Savcıların, Bakanlar Kurulunu görevlendirip ücretlendirmeyeceğine karar vermeye çok yaklaştıkları, ancak şu anda Sunday Times gazetesinden kanıt almaya çalıştıkları bilinmektedir. Gazete, Essex Polis Teşkilatı’nın davaya ilişkin e-postaları alma yönündeki teklifi üzerine yeni yılın başlarında yasal bir meydan okuma getirecek. Gazetenin yargısal denetime başvurması için başvuru 20 Ocak’ta çözüldü.
Dava, gazetenin siyasi editörü olan Bayan Pryce ve Isabel Oakeshott arasındaki e-postalarla ilgilidir. Essex Polisi, e-postaları Ekim ayında Chelmsford Crown Court’taki özel duruşmada ele geçirmek için bir üretim emri aldı. Daha sonra gazete, polisin hareketinin yargısal denetimini aramaya karar verdi – kovuşturma kararının askıya alınmasına yol açtı.
Polis, Pryce’nin kendi adına ceza puanlarını kabul ettiğini iddia ettikten sonra soruşturmaya başladı. Hız ihlalinin, o zamanlar Avrupa Parlamentosu’ndan geri döndükten sonra o zamanlar MEP’in Stansted Havaalanından eve geldiği iddia ediliyor.
Geçen yıl başka bir kadın için Bayan Pryce’yi terk eden Liberal Demokrat Bay Huhne, iddiaları reddetti. Bu ayın başlarında Bay Huhne soruşturmanın “temizlendiğini” “çok emin” olduğunu söyledi.
Bu ayın başlarında şunları söyledi: “Bunu mümkün olan en kısa sürede temizlemeyi çok isterim. Kraliyet Savcılık Hizmetinin açıkça bunun altına inmesini istiyorum. Takip etmek için ne yapmaları gerekiyorsa onu yapmak zorundalar. dava).”
Bir Essex Polis Sözcüsü, “Temyiz Mahkemesi sürecinin sonucunu bekleriz. Bunun ardından, CPS’nin, ücretlerin getirilip getirilmeyeceğine karar verecek bir konumda bulunacağını bekleriz. Daha fazla yorum yapmaya gerek yok.”
CPS sözcüsü, “Essex Polisinin bize bu dava ile ilgili olarak daha fazla materyal sağlamasını istedik, bu da Essex Polisi ve Ocak ayında duyulması gereken Pazar Günleri’nin yer aldığı bir duruşmaya tabi tutuluyor.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.