Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

PFA, Pompey sahibini gölgelerden çıkmaya çağırıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:15

Description

Profesyonel Futbolcular Derneği CEO’su Taylor, bu hafta Portsmouth’da Aralık ayı ücret ücretlerini Fratton Park’ta geçirmeyi geciktirmek için görüştü. Portsmouth, Ekim ayından bu yana, Fratton Park’ı ziyaret etmesi gereken Saudi El Faraj tarafından ayakta tutuluyor.
Taylor şunları söyledi: “Her zaman bir olasılık ki bu kulüplerin kendilerine aşırı derecede ulaştığını görüyoruz. Fakat kendi çıkarlarını beyan etmeye hazır olan ve bu konuda ön planda olan ve futbol olmasını isteyen kişilerin mülkiyetinde olmak için kulüpleri severim Doğru sebeplerden ötürü sevgili kişiler. ”
“Durum böyle olabilir, ancak sadece Portsmouth’da değil, diğer kulüplerle de ilgili olarak kanıt bulunmaması nedeniyle endişe yaratabilirsiniz” dedi.
Portsmouth, Noel öncesi HM Revenue and Customs tarafından onlara sunulan sarma kampanyasına meydan okuyor ve Çarşamba günü büyük vergi borcunun KDV tutarının 7.5 milyon sterlin kadar yüksek olduğunu iddia etmek için mahkemeye çıkacak.

    Portsmouth’un yönetici direktörü Mark Jacob, BBC Radio Five Live’ın Sportsweek programına bugün yaptığı açıklamada, kulübün £ 60million ile £ 100million borcun arasında kaldığını iddia ederek “markadan uzak” olduğunu söyledi ancak daha gerçekçi bir figür vermeyi reddetti.
Aynı programda konuşan Taylor, “Borçta oldukları paranın miktarını bile bilmemek, destekçilere büyük bir endişe yaratan durumu özetledi ve bu, büyük geçmişe sahip bir kulüp” – ve kupayı çok uzun süre önce kazandıklarını söyledikten sonra
“O karışıklık içinde ve Oscar Wilde alıntısı gibi – bir zamanlar talihsiz, iki kez dikkatsizlik gibi görünüyor ve ücretlerle geç üçüncü kez giriyoruz.

    “Premier League kulüpinden beklediğiniz şey bu değil ve bu yüzden Premier League durumu çok endişelendiriyor.
“Birkaç yıl önce Leeds’in patenleri vurduğu için bir kulübün idareye girme tehlikesi olacağını düşünmüyordum, ama tabii ki oldu ve şu anda bu miktarda para başka bir deyişle bir sorun değil. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.