Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Peter Andre, bir ünlü olduğum için ormana geri dönecek

  • Listed: 30 Mart 2018 20:35

Escort İlan Açıklaması

Eski bir ünlüyüm … Buradan Çık! yarışmacı, ihtişamlı modeli ile yaptığı kayalık romantizmin başladığı kampa dönmek için çok gizli bir anlaşma imzaladı.
38 yaşındaki şarkıcı önümüzdeki hafta içinde ilk tahliyeler başladıktan sonra kalan ünlülerin ruhlarını artırmak için paraşütlenecek.
Ama Andre, bekar bir ebeveyn, sadece kısa süreli bir misafir olarak durur ve gerçeği gösterinin geri kalanı için yatmayacaktır.
Orman patronları, Essex’in favori Mark Wright’ından rekabete rağmen, Avustralyalı güzellik Emily Scott, 28 arasında uçacaklarını umuyorlar.

    Bir gösteri kaynağı şunları söyledi: “Peter’ın ormana dönüşü, sarın altında tutuldu ve detaylar hala çok sessiz.
“Hatta kampta tam olarak ne yapacağından emin değil, ancak ziyaretinin şovun sonuna ulaşırken ünlüleri neşelendirmesi bekleniyor.
“Uzun zamandır takılmayacak, ancak ilk tanıştığı yere döndüğünde hala çok duygusal olacak. Ayrıca Mark Wright’ın burnunu bir araya getirerek biraz rekabet edeceğini ve izlemek için büyüleyici olacağını ”söyledi.
Andre, ITV2’nin bir ünlü Ben’in ünlü sanatçılarından oluşan bir panelde göründüğü, şimdi bir çıkış yapalım.

    Bu gece milyonlarca izleyicinin, DJ Bush’un “Bushman’ın Bungalow” unda yer almasını gören en son Bushtucker Trial’ı izlemesi bekleniyor.
Onun görevi, kamp arkadaşları için yiyecek belirteçleri için ıssız bir kulübe aramak. Yıldız yalnız değil ve yakında kendini tüyler ürperten taraçalar, yılanlar ve sıçanlarla kaplı bulur.
Ancak Pat, programın ana bilgisayarları olan Ant ve Dec. tarafından “ikiyüzlü” olarak adlandırıldı.
Yayıncı, kampçılarını daha fazla hava süresi elde etme ve Bushtucker Denemelerine oy verme girişimi için kasıtlı olarak hakaret ettiklerini iddia ettikleri için mutsuzlardı.
Pat şöyle dedi: “Evdeki insanların beni görmek istediklerini düşünüyorum, çünkü görmek istedikleri kişi oldum, çünkü bu iyi bir şey.

    “Orası zor. Gerçek dünyaya hoş geldin. Ormana hoşgeldin.”
Merkezin ortasından sonra Emily’nin ona sarılmaya başladığı zaman aklına gelmemişti – gizli bir kameraya baktı ve büyük bir sırıtış verdi.
Bu hafta bir Ben Bir Ünlüyüm … Buradan Çık Çıkalım!, Sadece The Way Is Essex’ten Gemma Collins’in, onun eski başrol oyuncusu Mark’la ilgili fikirlerini veren bir misafir panelist olması bekleniyor. Kitapçıların favorisi olmasına rağmen ve şovu kazanmak için bir shoo-ine benziyor olsa da, bir test zamanı geçiriyor.
24 yaşındaki Mark, minik bikinilerde flört etmeyi ve onu alay etmeyi sevindiren kızları Emily ve Jessica-Jane Clement’e yalvarıyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.