Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Perugia’da cevap aramaya devam ediyor

  • Listed: 31 Mart 2018 01:59

Escort İlan Açıklaması

İtalya’nın DNA delillerindeki en önemli uzmanı, polis memurlarının olay yerini ele alma yöntemini eleştirdi ve bıçak, bir zamanlar 2007’de Meredith Kercher’ın öldürülmesinde kullanılmış olduğunu düşündü.
Albay Luciano Garafano, Knox’un erkek arkadaşı Raffaele Sollecito’nun dairesinden alınan 12’lik bıçağın DNA kanıtı için düzgün bir şekilde incelenmediğini söyledi.
Emekli polis memuru, İtalya’nın ilk DNA laboratuvarını kurdu, ancak yerel bir ekip tarafından yapılan adli bir arama yapması istenmedi.
Şöyle dedi: “Kulpun metal kısmı ve plastik arasında kanın damlamadığını görmek için bıçağı açtılar mı? Yok hayır? Yazık. Kan olsaydı, kan bulmak için kesin bir yer olurdu. ”
Ayrıca subayları, Knox’la paylaştığı düz Meredith’de bulunan Luminol’ü kan lekeleriyle kapladığı alan üzerinde yanlış yönlendirdiğini de eleştirdi. Düzgün kullanıldığında, madde açık bir ayak izi gösterebilir.

    Sollecito’nun bir düşüncesinin fotoğrafını inceleyerek şöyle dedi: “Blobların büyüklüğü Luminol’ün buharlaştırılmadığını ve cıvıltılı olduğunu gösteriyor. Ayağını ayak parmağının büyüklüğüne, metatarların genişliğine ve topuk genişliğine uyan ancak ayaklarımızın her birinin karakteristik ayrıntılarını sunmayan Sollecito’ya atfedilen bir baskı var. ”
27 yaşındaki Knox ve 27 yaşındaki Sollecito’yu ele geçirme kararı, bıçağın DNA’sını yöneten bir incelemeye dayanarak, Knox’tan gelen makul şüphenin ötesinde kurmayacak kadar küçüktü. Sollecito’ya ait olduğu söylenen ve Merideth’in sütyen kazasında bulduğu DNA’nın öldükten 46 gün sonra olduğu düşünüldüğü belirtildi.
Perguia’da ‘Darkness Descending: Meredith Kercher’ın Cinayeti’nde yanlış olanı okuyun. £ 7.99 Simon ve Schuster tarafından yayınlandı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.