Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Pearce en iyi U21 oyuncularını istiyor

  • Listed: 30 Mart 2018 21:26

Escort İlan Açıklaması

İngiltere 21 yaş altı teknik direktör Stuart Pearce, geleceğin milli takımının büyük turnuvalarda en güçlü takımını korumaktan kaçınması halinde kazanan bir zihniyet eksikliğinden korkuyor.
Pearce, Phil Jones, Danny Welbeck ve Kyle Walker da dahil olmak üzere kendi takımının birçoğunun, Euro 2012 ehliyet kampanyasında kıdemli İngiltere görevine adım attığını gördü, ancak eski Nottingham Ormanı savunucusu, U-21 müsabakaları için hala mevcut olması gerektiği konusunda ısrar ediyor .
Pearce, “En güçlü oyuncularımızı kazanmayacağımız turnuvalara kadar çıkmaya başlayalım.” Dedi. “Biz İngiltere’yiz. Dünyadaki en güçlü güçlerden biri olmamız gerekiyordu, ancak en güçlü ekibimizi fethetmeye başlayana kadar, biz de kupa kazanmakta başarısız olacağız ve eğer kupaları kazanamayacaksak, oyuncular neyi bilmeyecek?” kazanan bir tarafta olmak gibi. ”
Şöyle ekledi: “İspanyolları, Fransızları, Almanları tüm oyuncularıyla büyük turnuvalara dönüştüğünü ve sürekli olarak en iyi dört veya beş oyuncu kaybımız olduğunu görüyorum.
“Genç yaş gruplarında bu turnuvaları kazanamazsınız. Bence geçen hafta Arsene Wenger, Wayne Rooney ‘in (Euro 2012) Şampiyonası için askıya alındığı sırada yaptığı açıklamada, en iyi oyuncularınız olmadan turnuvayı kazanamayacağınızı düşünüyorum.
“Bu açıkça görülüyor ki bu benim için biraz hayal kırıklığı yaratıyor ve daha iyi oyuncularımızın her zaman büyük turnuvalarda olduğundan emin olmak için geliştirmemiz gereken bir şey var çünkü bu ülkedeki yetenek havuzu sınırsız değil.”
Pearce, U-21 takımına dönmeden önce ülkesinin 2010 Dünya Kupası’nı kazanmasına yardım eden İspanya ve Chelsea’nin orta saha oyuncusu Juan Mata örneğini gösterdi.
Mata, 2011 UEFA Avrupa U-21 Şampiyonası’nı kazanan takımın önemli bir parçasıydı, ancak Pearce İngiltere’de benzer bir durum yaşanması halinde bunun daha da artacağına inanıyor.
Pearce, “Geriye bakıp U-21 şampiyonu İspanya’yı görürsem, Juan Mata üst düzey bir Dünya Kupaları madalyasına sahip oldu,” dedi.
“Şimdi bu ülkede medyada yaşanan bir kazanma, Dünya Kupaları kazanmış madalyaları kazanmış olan oyunculardan birinin 21 yaş altı için oynamış olsaydı ne olurdu?” Sorusunu sormadan zaten cevabı biliyorum. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.