Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Pat Fenlon, Hibs’i yeniden yapılandırmaya başladı

  • Listed: 30 Mart 2018 22:38

Escort İlan Açıklaması

Her ne kadar Bohemyalıların iki numaralı olayı ortaya çıkarsa da, Fenlon, Cumartesi günü St Johnstone’da 3-1 mağlubiyetle başa baş kalmayı başardı.
İlk takım antrenörü Evans ve ilk-takım geliştirme antrenörü Stevenson, ilk antrenman sahasını East Mains merkezinde alırken, Fenlon’un yanında Fenomen’in yanında durduğu için görevden alındı. onun geleceği – eğer varsa – yönetimsel yazı için göz ardı ediliyor.
Ancak, yeni koçluk düzeninde “aktif bir rol” verildiği sürece devam etmesi bekleniyor.
Evans, sekiz yıl boyunca Hibs’te bir oyuncu olarak yer aldı ve hayranlarının favorisi olarak 250’den fazla görüntü aldı ve 2007 yılının Haziran ayında Mixu Paatelainen’de koçluk personeline katılmak için Easter Road’a döndü.

    44 yaşındaki Paatelainen’in ayrılışından sağ kurtuldu ve hem John Hughes hem de Colin Calderwood tarafından tutuldu, ancak bazı taraftarlar üçlü yöneticilerin çıkışlarına rağmen kulüpte kalma yeteneğini giderek sorguladı.
Kulüpte dokuz yıl geçiren Stevenson, Hibs’ın 19 yaş altı tarafını 2009’da bir lig ve kupa çiftine taşıdı ve David Wotherspoon, Paul Hanlon ve Callum Booth gibi bir dizi gençliğin gelişimi ile ödüllendirildi.
Eski St Johnstone ve Rangers gençlik koçu şunları söyledi: “Hibs’te çok mutlu zaman geçirdim ve kulüpte dokuz yılımı çok beğendim. Birçok oyuncunun geçtiğini ve 21 tarafın altındaki İskoçya’ya gittiğimi gördüm. ve ilk takıma ilerliyorum ve bunun için daha iyi bir insanım.

    “Ancak futbol, ​​yeni menajerin işlerini yoluna koymak istediği gibi, bunu takdir ediyorum ve ona ve kulübün gelecekteki başarısını diliyorum. Çok fazla arkadaş ve düşman bırakıyorum ve umarım futbola geri dönebilirim. en kısa sürede.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.