Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Parti İskoç eğlencesi yıl başlıyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:10

Description

Hain durumuna rağmen, beş kişi hastanede tedavi altına alındı ​​ve Glasgow’da aynı sayıda ihtiyatı tutan Edinburgh’da sadece dört tutuklama varmış.
Nefes kesen bir lazer ve havai fişek gösterisi ile 2010’un varışını kutlamak için Edinburgh’da kabaca 80.000 cesur donma sıcaklığında bir kalabalık.
Polis ve sağlık görevlileri, organizatörler tarafından “olağanüstü” olarak nitelendirilen bir gece boyunca parti mensuplarına davranışlarından dolayı övgüde bulundu.
Yaklaşık 350 Lothian and Borders Emniyet görevlileri, akşam boyunca, barışın ihlali için sadece dört tutuklama yapmak üzere Edinburgh’taki mutlu revaççılar üzerinde izledi.
Geçici Başkomutan Yardımcı Mike McCormick şunları söyledi: “Bu Hogmanay Edinburgh’daki revelatörlerin davranış ve tutumlarından memnundu.
“İlgili herkes için eğlenceli ve unutulmaz bir olay yaratmamıza yardımcı oldukları için halka teşekkür ediyoruz” dedi.

    NHS Lothian’ın tıbbi direktörü Dr. Charles Swainson, “Kutlamaların iyi geçtiğinden ve çoğu insanın tavsiyemizi sıcak sararak ve sorumlulukla içkiyle almış olduğuna sevindim” dedi.
Madness, The Noisettes ve Codeine Velvet Club, Princes Street Gardens’daki müzikal etkinliklerin başını çekerken, Deacon Blue’nun 10.000 kişilik bir kalabalıkla Yeni Yıl’a girişi sağladı.
Yaralanmalar minimumda tutulurken, yüksek görüş noktasından aşağı doğru “levha buzu” haline getirilen Calton Hill’de yüzlerce cankurtaran vardı.
Kalabalıklar havai fişek gösterisini izlemek için toplanmıştı, ancak yol sıfırın altındaki sıcaklıklarda dondukları için parmaklıkların üzerine yapışmaya ve geri çekilmeye mecbur edildi. Dün, ihtişamlı temizleme operasyonu 50 adanmış sokak temizleme personeli Princes Caddesi’nde yaklaşık 30 ton çöp topladı.

    Yeni yıla ait saat 13.30’a kadar tamamlanması bekleniyorlardı.
İki büyük cadde partisinin yanı sıra ambulans personeli yılın en yoğun geceydi ve yılın ilk yedi saatinde 924 merkeze yapılan 2,247 çağrı ile uğraştı.
Ekstra mürettebat ve kontrol odası personeli, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde beş artış gösteren tahmini çok sayıda çağrıya çözüm bulmak için getirildi.
Bir İskoç Ambulans Hizmeti sözcüsü: “Etkinlik bazen çok yoğun, çağrıların çoğu sabah saat 02.00 ile akşam 4 arasında gerçekleşti. Görevli tüm personel olağanüstü bir iş yükü ile baş etmek zorunda kaldı ve çok beğenilenlerdi. ”

    Dün altı Loch Lomond sularına götürmek için soğukkanlı su altı kayakçıları cesaretlendirdi.
Loch Lomond Su Kayak Kulübü, Cameron House Marina’daki Arctic koşullarına dayanarak Heroes yardım derneğine para topluyordu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.