Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Pamuk, RFU incelemesine yönelecek

  • Listed: 31 Mart 2018 03:10

Escort İlan Açıklaması

Fran Cotton, İngiltere’nin Twickenham’daki rolünü Rob Andrew Futbol Birliği’ndeki tüm yapının bağımsız bir incelemesini kabul etti.
Press Association Sport, eski RFU başkan yardımcısı Cotton’un, rugby bağlantısı olmayan en az bir üye içerecek iki veya üç güçlü bir panele öncülük edeceğini biliyor.
Cotton’un ekibi, RFU’nun profesyonel ragbi departmanının performansını gözden geçirmek ve Andrew’un İngiltere’nin başarısız Dünya Kupası kampanyasına kendi raporunu değerlendirmekle suçlanacak. Bağımsız panel, incelemelerini Kasım ayında yapacak ve ardından RFU’nun yönetim kuruluna ve konseye 2 Aralık’ta tavsiyelerde bulunacak.
Andrew’un şu anki rolü Twickenham’ın rugby operasyon direktörüdür ve RFU’nun bir performans direktörü atamadığı için İngiltere’nin bütün yapısından sorumludur. Bu bölüm John Steele’nin baş yönetici olarak ayrılmasıyla sonuçlandı ve başka bir RFU yönetiminin yeniden yapılandırılmasına yol açtı.
Andrew Pazar günü yaptığı açıklamada İngiltere’nin Dünya Kupası çeyrek finalinde Fransa’ya yansıdığını ve profesyonel rugby direktörünün yeni pozisyonunu kabul ettiğini söyledi. Bu rol, İngiltere’nin tüm kurulumunu ve RFU’nun Premiership Rugby ve Şampiyona ile ilişkisini denetlemek için yaratıldı, ancak Andrew’un atanması henüz lastik damgalı değil.
Pamuk’un paneli profesyonel ragbi bölümüne yönelmesi gerektiğine inandıkları kişiyi tavsiye etme gücüne sahip olacak. Bu Andrew olabilir. Ancak garantili bir seçim olmadığı gerçeği, Sir Clive Woodward’ın Twickenham’a yeni profesyonel ragbi başkanı olarak dönme ihtimaline de kapı açacak.
Pamuk panelinde ayrıca İngiltere takımının yönetim yapısında değişiklikler önerme yetkisi de olacaktır. Martin Johnson kontratı 21 Aralık’ta sona eriyor ve şu anda seçeneklerini düşünüyor.
Görünüşe göre, eğer İngiltere 2015 yılında Dünya Kupası’na ev sahipliği yapana kadar görevini sürdürecekse, yeni bir bakış yapısında çalışmayı kabul etmek zorunda kalabilir. Potansiyel bir sonuç, bir üst düzey İngiltere takım menajerinin – Yeni Zelandalı Darren Shand’in kalıbında – lojistikten sorumlu olacak, fakat aynı zamanda takım disiplini – atanması olabilir.
İngiltere, Dünya Kupası sırasında yerinde böyle bir figüre sahip olsaydı, tüm saha dışı disiplin sorunlarıyla uğraşacak ve Johnson’ın ragbi üzerine odaklanmasını sağlayacaktı.
İngiltere’nin baş antrenörünün daha zorlu bir ortam ve daha fazla hesap verebilirlik yaratmak amacıyla profesyonel rugby direktörü ile daha yakın bir çalışma ilişkisi olması gerektiği konusunda bir teori de vardır.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.