Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Paige, Boyle’den özür diler

  • Listed: 11 Ekim 2017 05:15

Description

Dream Dreamed A Dream hit yapımcısının, Britain’s Got Talent seçmelerinin bir klipinin internet üzerinden yayılması ve geçen yıl dünya çapında hayran kitlelerine kavuşmasıyla geçen sene bir başarısı oldu (09).
O günden beri Dreamed A Dream başlıklı ilk albümünün milyonlarca kopyasını sattı ve Paige ile bir TV programı için düet yapma şansı verildi.
Ancak Paige, Boyle’ı “Ona” virüs “dedikten sonra, yıllarca” zor ve tecrübe ederek “yıllarını kaybettiği için şarkıcının müzik endüstrisindeki yerini almadığını öne sürerek, kendisiyle ilgili bir dizi tereddütsüz yorum yaptıktan sonra göründü. ”
Bununla birlikte, Paige, Boyle’un en büyük hayranlarından biri olduğu için suç işlememek istediği konusunda kararlıydı.
Susan’ın kendisini (kendisine bir virüs çağırdığımda) kendisinden bahsetmiyordum; dünya çapında bir viral pazarlama kampanyası kadar hızlı bir şekilde yaygınlaşan ününün hızından bahsediyordum. Susan Boyle’ın büyük bir destekçisiyim ve hayranım. ne kazandı.
“Her zaman birisinin önceden şanstan hızlı bir şekilde şöhret izlemesi çok zor olduğunu söyledim – Bunu Evita (müzikal) açıldığında başıma geldiğinde son derece zor buldum ve bunu biliyorum.
“Bugün, tabii ki internet fenomeni (Facebook, YouTube vb.) Ile daha da zorlaşıyor – sadece dünya çapında şöhretin yayılması dakikalar alıyor gibi görünüyor – bu yüzden ‘virüs’ kelimesini kullandım.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.