Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Otis: ‘Rourke duygusal bagajdan kurtulmalı’

  • Listed: 31 Mart 2018 02:57

Escort İlan Açıklaması

Aktörler, Wild Orchid’de birlikte oynadıktan sonra 1992’de evlendiler, ancak hırıltılı ilişkileri, altı yıl sonra boşanmalarına neden olan ev içi taciz ve Otis’in eroin bağımlılığı iddialarıyla sarsıldı.
2008 yılında, Rourke, zorlu ortaklıklarına rağmen, bölünmeden asla tam olarak kurtarılmadığını itiraf etti. Kendisini Otis’le bulduğu güçlü sevgiye asla uymayacağı için anlamsız denemelerden istifade ettiğini itiraf etti.
“10 yıl beklemesi için bekledim … Uzlaşmayacağım. Carre gök gürültüsü ve şimşek oldu. Eğer gök gürültüsü ve ışıklandırma olmasaydı, o zaman hiçbir şey olmayacaktı. Bir gece burada duruyorum, ama ben uzlaşmayacağım. Yapamam. ”
Otis, eski eşinin yorumlarından öfkelendiğini, çünkü ikinci kocası, çevre bilimcisi Matthew Sutton’la yeni bir aile kurduğunu açıkladı – ama öfkesi yakında acıtıyordu çünkü Rourke’nin yaraladığı tek kişinin kendisi olduğunu fark etti.
ABD’li haberci Anderson Cooper’ın 11 Eylül Salı günü yaptığı yeni konuşma şovunda yer alan Otis, “Bu (Rourke’nin yorumları) tamamen uygunsuz. Ben bir eş ve iki küçük kızın annesiyim. Çok fazla iş yaptım.” duygusal olarak iyileşirdi) ve bu çok uzun zaman önceydi ve benim için sadece evriminin gerçek bir kanıtı gibi hissettim ve (bırakmalı) sadece bıraktı.
“Onun yıldızı (Hollywood’da) yükseliyor ve yükselmeli ve bir sürü eski şeyleri getirmesi gerekmiyor. Ona faydası yok, o bagajı daha uzun süre taşıması ona iyi hizmet etmiyor. ”
Ve Otis, film kariyerinde gerçekleştirdiği başarılardan övgüler yağdırıyor.
Şöyle ekliyor: “Mickey, başarısından dolayı heyecanlanıyorum … Herkes başarıyı hak ediyor, herkes mutluluğu hak ediyor … Hepimiz iyileşmeyi ve iyileşmeyi hak ediyoruz ve bu da benim için gerçek bir yerden geliyor.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.