Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

O’Shea muzaffer Quins ile gurur duyuyor

  • Listed: 31 Mart 2018 02:13

Escort İlan Açıklaması

Rugby Conor O’Shea’nın Harlequins direktörü, altı yıl boyunca Aviva Premiership’te altı kez galibiyet alan gururlu bir adamdı.
Leicester’e karşı 27-18’lik bir başarı, lise zirvesinde güzelce oturan Quins’i terk etti ve O’Shea’yı hoşnutsuzluğa karşı korumak için keyifli bir konumda bıraktı.
Kampanyanın ilk aşamalarında Dünya Kupası aleyhtarı tarafından manşetinin ortadan kaldırıldığı rakipler hakkında konuşan “O, biz kendimizi götürmeyeceğiz, ama Leicester’ın yerine bizim pozisyonumuzda olmayı tercih ediyorum. Bu onlar için inanılmaz bir soruydu” dedi.
“İlk yarıda pompanın altındaydık, ama çok fırsatçıydık ve ikinci yarıda kazdık ve gerçekten de onlarla gurur duyuyorum.
“Geçen sezon 10 luk oyunu bir ya da daha az skorla kaybettik, bu sezon daha fazla pozlama ve kazanmanın getirdiği güven ile oynuyoruz.”
Quins’in maçın adamı George Robson, şunları ekledi: “Burada bir kazanç elde etmek kitleseldi ama biz sadece haftada bir haftaya odaklanıyoruz.”
Sam Smith ve Seb Stegmann, kanattan birkaç dakika içinde kontra atak yaptı. Quins, Boris Stankovich’in Leicester’a açılmasını takiben erken açıkları devirdi ve Joe Marler’ın müttefiklerinden bir puan daha Nick Evans’ın açılışından 12 puan kazandı. 1997’den beri Welford Road’da.
Rugby Richard Cockerill’in yönetmenleri Tigers: “Daha iyi savunma yapmalıyız, bizi öldüren bu iki aşama oldu. Bugün kazanabileceğimizi düşündük ama top taşıma ve karar vermemiz zayıftı ve önemli zamanlarda kurtları kaybettik.” .”
Yenilgi, Leicester’in sezonun üçüncü ardı ardına ev yenilgisi ve kulübün Premiership tarihindeki en kötü başlangıcıydı, ancak Cockerill şunları gözlemledi: “Dünya Kupası’nda 20 adam eksik olan bir fars oldu, çok zordu ama biz daha güçlüyüz o.
“İngiltere’nin (bugünkü çeyrek finalde Fransa) kaybettiği için üzgünüm, Yeni Zelanda’daki sonuç kulüp için bir zevktir. Avrupa bizim için büyük ve oyuncuların geri dönmesi ve o zamana kadar entegre olması gerekiyor.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.