Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Osborne’un kardeşi askıya alındı

  • Listed: 9 Ekim 2017 12:25

Description

Adam Osborne, Genel Tıp Konseyi (GMC) tarafından ortağı yokken görmüş olduğu bir kokain bağımlısı kadın için anti-psikotik ilaç almak amacıyla dürüstçe davrandığını tespit etti.
33 yaşındaki çocuk, daha önce bir reçeteyle ilişkili olarak “uygunsuz” bir davranış izlemişti; ayrıca bir aile üyesine sigara içmemek için ilaç yazmayı ve o zaman kız arkadaşı için kontraseptif hap almak için yazmıştı.
Panel, başarısızlıklarının ağırlığının, Dr Osborne’un halen çalışmasına izin verilen koşulun genişletilmesinin kamu yararına olmayacağına karar verdi.
Panelin başkanı Alyson Leslie, “Davranışınızın ciddiyeti, kendinize ve mesleğinize bir işaret verilmesi gerektiği gibi” dedi.
Duruşmalar sırasında açıklığa dikkat çekmesine rağmen, panel, geçmiş faaliyetlerine bakarken yeterli bilgiye sahip olmadığı konusunda endişelerini dile getirdi.
Leslie, motivasyona bakılmaksızın “bir sahtekârlık hareketinin sahtekârlıkta kaldığını kavramaksızdın” sözlerini ekledi.
Her iki durumda da, bir askıya alma kariyerini yeniden inşa etmeye çalışırken psikiyatriste büyük bir engel teşkil edecektir.
Yaptırım kararı öncesinde GMC paneli, askıya alınmış olması durumunda Dr Osborne için “felaket” olacağını duydu.
Christina Lambert QC, müşterisi Dr Osborne’un Nisan ayında faaliyete geçmesi nedeniyle tehlikeye atacağı yeni bir tam zamanlı iş sağladığını açıklarken açıkladı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.