Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Osborne Rock satışı için İşçi suçladı

  • Listed: 30 Mart 2018 19:47

Escort İlan Açıklaması

Şansölye George Osborne, Northern Rock’ın hızlı satılması için İşçi’yi suçluyor.
Hükümet geçtiğimiz hafta Virgin Money’in bankayı 747 milyon sterlin karşılığında satın aldığını ve gölge bakanlarının anlaşmanın zamanlaması ve değeri hakkında sorulara yol açtığını açıkladı.
Ancak, Bay Osborne, önceki yönetimin, koalisyon hükümetinin, üç yıl önce millileştirilen bankanın en az yarısını atma niyetinde olduğu anlamına gelen bir anlaşmaya gireceğini iddia edecek.
Son teslim tarihi hiçbir zaman kamuya açıklanmamıştı ve yeni hükümeti eylem için “sınırlı bir pencere” ile terk etti.
Satış fiyatının “vergi mükellefi için iyi bir değer” olduğu konusunda ısrar eden Şansölye, gecikmelerin vergi mükellefine daha fazla zarar vereceği konusunda uyarıda bulunan bağımsız uzmanlar tarafından nasıl desteklendiğinin ayrıntılarını belirleyecektir.
İşgücü ile ilgili endişeleri dile getiren bir mektuba güçlü bir şekilde cevap veren Bay Osborne’un şöyle demesi bekleniyor: “Bu son tarih hiçbir zaman halka açıklanmadı ve bana mektubunuzda yer verilmediğini not ettim.
“Bu anlaşma, Kuzey Rock plc’yi özel sektöre geri getirmek için sınırlı bir pencere ile yeni hükümetten ayrıldı, özellikle de herhangi bir özelleştirme süreci en az birkaç ay sürdüğü için. Kuzey Kaya plc’sinin zarar vermeyi sürdüreceği düşünülünce. En azından vergi mükelleflerinin kaynaklarını daha da fazla tüketecek olan 2012 yılına kadar, bir satışın artık daha da zorlayıcı olduğunu kabul ediyor. ”
Maliye Bakanı Chris Leslie, iddiaları reddetti ve Hükümetin son tarihte bir uzantıyı güvence altına alabileceği konusunda ısrar etti. Dedi ki: “George Osborne’un aldığı kararlar için sorumluluk almaya başladığı zaman. İngiliz vergi mükellefleri için en iyisini yapmalı, AB kurallarının arkasında saklanmamalıdır.
“Geçtiğimiz hafta Başbakan, Kuzey Kaya’yı büyük bir kayıp için satarak iyi bir anlaşma sağladığını iddia etti. Eğer şimdi bunun vergi mükellefi için kötü bir anlaşma olduğunu ve daha çok Avrupa Komisyonu’ndan Avrupa Komisyonu’na sorulmasını istemediğini öne sürdüğünü söyledi. bir uzantı?
“İngiltere ekonomisi bir yıldan uzun bir süre boyunca yassılaştığında, banka hisseleri gerilemeye ve euro bölgesindeki derinleşen bir krize girerek durumun değişmiş olduğu davasını değiştirebilirdi. Şansölye Parlamento oyukta olduğu zaman bu açıklamayı yapmayı seçebilirdi, ama orada Gelecek günlerde cevap vermesi gereken birçok soru var. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.