Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Öpücük yıldız Carr’a haraç öder

  • Listed: 30 Mart 2018 20:38

Escort İlan Açıklaması

Davulcu, 1980’de ayrılışından sonra orijinal üye Peter Criss’ın yerini almak üzere hazırlandı ve 1991’de, 1991’de kanserden ölmesine kadar grupta kaldı.
Carr, 24 Kasım, 1991 ve 20 yıl sonra vefat etti, grup arkadaşları geç sadıklarını hatırlayarak web sitelerine yürekten mesajlar gönderdi.
Grubun bir ifadesi şöyle diyor: “Bugün yirmi yıl önce arkadaşımız Eric Carr kanserle savaşını kaybettikten sonra vefat etti. On bir yıl boyunca Eric Kiss ile geçirdi, dünya çapında milyonlarca hayrana 800’ün üzerinde konser verdi. çok sayıda insanın hayatına neşe getirdi ve hayatlarına dokundu. İşte grubun paylaşmak istediği bazı düşünceler ve anılar. ”
Frontman Paul Stanley, “Kiss’in kargaşa ve kargaşa ortasında olduğu bir dönemde, sakin ve önceliklerini yeniden gözden geçiren bir iyimserlik getirdi, ilerleyebildiğimiz için, onun yeniden doğuşuna olan katkısını abartmıyorum. Onun müziği sadece hayranlarına olan tutkusuyla eşleşti. O, kimsenin bilmeyen bir sözünü söyleyemeyen ve her zaman onun hakkında düşünen nazik bir ruhtu. ”
Gene Simmons, “Hayatımda hiç kimseyi daha alçakgönüllü tanımadım. Eric Carr, kimseye kötü bir şey demeyen nazik bir ruhtu. Davulda ve vokalde çift tehdit oluşturuyordu. Onu özlüyorum.”
Carr’ı davullarla değiştiren Eric Singer, “Eric Carr on bir yıldır Kiss’in sevgili bir üyesiydi. Davul çalma sesi, hayranlarının sevgisi ve adanmışlığı kadar güçlüydi ve günümüzün pek çok yüreğinde kalıyor … “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.