Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Opera incelemesi – Handel’in Mesih: İngiliz Ulusal Opera, Kolezyum, Londra

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:05

Description

Yönetmen Deborah Warner, modern zamanlarda Mesih’i kurarak, Westminster alanından 44 kişiyi solistlerden, dansçılardan ve koroda yan yana olmayan “topluluk topluluğuna” katılmak üzere işe aldı.
Korkunç derecede değer taşıdığı halde, bir otel odasında bir kadını izlemekten umut kesmeden birkaç dakika geçtikten sonra, bir kız bir televizyon önünde, bir bilgisayarda bir adamla, ütülenen bir kadınla, bir kentsel peyzaj videosuna karşı iş başlıyor birlikte anlatımlı Konfor Ye İnsanlarımızda, tenor olarak John Mark Ainsley, kilise cümlecikleri üzerine ilahi sayfalar bıraktı.
Kız, ışıl ışmış bir genç anneye, Madonna lilyumlarından bir buket çakarak dönüştürür. Bize Uğrayabilmek İçin Bir Çocuk Doğulduğunun Sözlerine Çocuk doğuş oyununda ortaya çıkıyor. Bir çocuğun üçlüsü (Harry Bradford) çobanlardan şarkı söylerken, ebeveynleri, çocuklarının dramatik çabalarının enstantanelerini çekerler.

    Mesih, ölüme ve doğuma rağmen, Mesih’in ölümüyle ve yeniden dirilişiyle ilgili olan iki bölüm akşamın en yoğun hareketidir. Mezzo Catherine Wyn-Rogers, dans eden biri holiganlar tarafından kaba haldeyken ürkütücü ve öfkeli bir öfke ile reddetti. Hastanede ölen bir kadın olarak Soprano Sophie Bevan, Kurtarıcımın gözyaşları gözyaşı döken sert bir kesinlikle yaşadığını bildiğini söylüyor.
Bununla birlikte, bazı konseptler işe yaramaz, örneğin, bir canlandırma toplantısında olduğu gibi, Hallelujah korosu sırasında birbirine sarılan koro gibi, ancak çalışmaların evrensel boyutunu yansıtan bir sahneleme sırasında küçük hatalar bunlar.

    Koro ve solistler Ainsley, Bevan, Wyn-Rogers ve bas Brindley Sheratt olduğu gibi, şef Laurence Cummings’in orkestrası iyi durumda.
Gelmesi daha geleneksel Mesihler var, özellikle Raymond Gubbay’ın Royal Albert Hall’da Royal Philharmonic Orchestra’yla 13 Aralık ve 18 Aralık tarihleri ​​arasında Barbekü’deki İngiliz Konseri ve 9 Aralık’ta Royal Concert Orkestrası’yla birlikte olduğu, ancak Warner’ın hümanist eğilimi, Aralık ayına kadar repertuarda 11 görülecektir.
VERDİC 4/5
(Biletler: 0871 472 0600, £ 10- £ 90)

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.