Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Onun yolunu yapmak için Wane

  • Listed: 31 Mart 2018 03:12

Escort İlan Açıklaması

Yeni Wigan koçu Shaun Wane, DW Stadium sıcak koltuğunda Avustralya Michael Maguire’i başardıktan sonra işini yapacak.
Üçüncülük seçeneğiyle iki yıllık bir anlaşma imzalayan eski Wigan ve Büyük Britanya, Maguire altında iki başarılı sezonun ardından sürekliliği sağlamak için her zaman favori oldu. kulüpte kendi işareti.
“Bu benim için harika bir fırsat” dedi. “Yardımcı antrenör muhtemelen iyi olduğum şey değil. Ben kontrol altında olmayı seviyorum ve bu şansı dört gözle bekliyorum. Ben kendi adamım. Madge (Maguire) gideceğim belirli bir yapıyı tanıttı. devam et ama bir şeyleri iyileştirebileceğimi hissediyorum. ”
Şöyle ekledi: “Bu benim işim, Kaybettiğimiz bu oyunları kaybettiğimiz oyunlar ve yarım saatte rahatça kazandığımız ve birazdan rahatladığımız oyunlar var. Bu kültürden kurtulmak istiyorum.
“Kazanmadığımız kupalar var. Kesinlikle bu kulüpte biraz iyileşme olduğunu düşünüyorum.”
“Ben altı yaşımdan beri Wigan’ı izledim ve 10 yıl burada bir oyuncu, 12 yıl sonra da antrenörlük yaptım. Bu işi almak için dünyanın en iyi işi benim için harika. altı ve daha fazla yıllar. ”
Beklendiği gibi, eski Haçlılar patronu Iestyn Harris, Wane’nin asistanı olarak seçildi. Eski Bradford yarısı Paul Deacon, 32 yaşında oyuncu olarak emekli olduktan sonra arka odaya katılıyor.
İki yıl önce bir Avustralya yardımcı antrenörünün atanmasıyla bir trend belirledikten sonra, Warriors başkanı Lenagan şimdi Wigan’ın Süper Lig rakiplerinin gelecekte İngiliz antrenörlerini tercih etme konusunda uygun davrandığını umuyor.
“Bir İngiliz koçluk ekibiyle ilerlemeye tamamen hazırız” dedi.
“İnsanların bu örneği bir Avustralya asistan koçu olarak takip ettiğimiz gibi takip edip edemeyeceğini merak ediyorum. Umarım yaparlar.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.