Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ölüm çocuğu doktorunun CV’sinde ‘Alarm çalıyor’

  • Listed: 10 Ekim 2017 13:30

Description

Çalışma saatleri dışında GP uygulamaları konusunda uzman bir tanığın, Dr Daniel Ubani’yi kayıtlarından okuduktan sonra bir yerinde doktor olarak alamadığını söyledi.
Dr Edward Reynolds’un, Almanya’dan doktor tarafından önerilen diamorfin dozunun 10 katından fazlasına verildiği David Gray’in ölümünden sonra Dr Ubani’nin CV’sine bakması istendi.
Reynolds duruşmaya şöyle dedi: “Bu özgeçmiş alarm çanları dolu. Bana sunulmuş olsaydı onu istihdam etmek istemezdim “dedi.
Soruşturma ayrıca Dr Ubani’nin uzmanlığının kozmetik ve yaşlanma karşıtı tedavilerde olduğunu ve Almanya’da diamorfinin nadiren kullanıldığını duydu.
Bu haftanın başlarında 67 yaşındaki Dr Ubani, Şubat 2008’de GP servis Suffdoc’a ilk vardiyasında bir hata yaptığını itiraf etti. Mr Gray’in ortağı Lynda Bubb, doktorun yorgun ve “dithery” olduğunu söyledi. ve Manea, Cambs’daki evlerini ziyaret edince çok iyi İngilizce konuşmadılar.

    Soruşturma, Dr Ubani’nin Bay Gray’in öldüğü gün tıbbi bir elkitabını okuduğunu duydu.
Suffdoc’da çalışan Karen Byford, şimdi Take Care Now adlı dün dün yaptığı konuşmada “çok not aldı” dedi.
Bir emlak danışmanı olarak çalışırken şu an Take Care Now ile eğitim işinde dolaşmak üzere olan amir William Morris tarafından sorulan Bayan Byford, “Bilgisayardaki ikonları anlamakta sorun yaşıyor gibiydi, ancak ne yaptığımın anlaşıldığından eminim. diyordu.”
Bayan Byford, Almanya’daki kârlı değişimler için Dr Ubani’yi şirketin bilgisayar sistemlerinde ve tıbbi olmayan prosedürlerde iki saat boyunca eğittiğini söyledi.

    Dr Ubani, dün Wisbech’deki duruşmada değil, Cambs. O, delil sunmak zorundaydı, ancak katılmaya mecbur edilemez.
Doktor, Almanya’nın Witten kentinde, Bay Gray davasında ihmalkarlıkla ölümle sonuçlanan suçlamalarda bulundu. Dokuz ayağı cezaya çarptırıldı ve cezası 5 bin avro ödenecek.
Alman yasalarına göre izin verilen kovuşturma, İngiltere’de suçlanamayacağı anlamına geliyor.
Bay Gray’in ölümünden Bakım Kalite Komisyonu, saatlik hizmetin verdiği bakımla ilgili soruşturma başlatmasını istiyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.