Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Obama, Shakira’yı eğitim komitesine katılmasından ötürü övdü

  • Listed: 31 Mart 2018 01:02

Escort İlan Açıklaması

She Wolf hit yapımcısı uzun zamandır Barefoot Vakfı aracılığıyla memleketindeki eğitim meselelerine karışmış ve Haiti ve Güney Afrika’daki öğrencilerin besleyici yemeklerin yanı sıra eğitim ve psikolojik destek hizmetlerine erişimlerini sağlamıştır.
Ve çocuklarla yaptığı çalışma, onu Amerikan İşadamları Derneği’nin gözü önünde tutmuş ve onu, onun İspanyol İşbirliği için Eğitimsel Mükemmeliyet konusunda Danışma Komisyonu üyesi haline getirmiştir.
Shakira’ya katılanlar arasında topluluk aktivisti Adrian Pedroza ve Arizona’nın School District Superintendent Kent P. Scribner yer alıyor.
Ve cumhurbaşkanı, şarkıcı ve onun komite üyelerini hükümete Hispanikler arasındaki eğitim fırsatlarını ve performanslarını iyileştirme yolları konusunda tavsiyede bulunmayı kabul ettikleri için övdü.
Obama, “Bu etkileyici bireylerin yeteneklerini ülkemiz için bu önemli zamanda Amerikan halkına hizmet etmeye adamış olduklarına minnettarım. Onlarla önümüzdeki aylarda ve yıllarla birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum” diyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.