Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

O fantastik. Dokümanlar kanserimi pişirdi

  • Listed: 30 Mart 2018 21:50

Escort İlan Açıklaması

Daha sonra 87 yaşındaki iki yaşındaki babasına başka bir seçenek olduğu söylendi: kanseri “pişirilebilir”.
Yukarıda resmedilen Bay Cook, mikrodalga doku ablasyon sisteminin öncü hastalarından biri haline gelmiş ve kanser tedavisini devrimden geçirecek ve yılda binlerce hayat kurtabilecek bir teknik olmuştur.
Oxford Üniversitesi Hastaneleri’ndeki doktorlar, Bay Cook’un akciğerine, cildindeki delikten iğne benzeri bir uygulayıcı takmışlardı. Aplikatörü çalıştırdıklarında, kanserli dokuları tahrip eden mikrodalga fırın enerjisini boşaltarak, bunları evdeki bir mikrodalgada olduğu gibi pişiriyorlardı.
Oxfordshire, Watlington’dan Bay Cook şunları söyledi: “Kanser olduğunu söylediğimde çok korktum. Sonra kalp krizi geçirdim. Sadece tedavi olmaksızın eve gönderilmeyi düşündüm ama sonra doktorların kanseri pişirip ondan kurtulabileceğini söyledim. Fantastik ve acısızdı. ”

    Bu sekiz ay önceydi ve emekli mühendis şimdi yarı zamanlı bir bahçıvan olarak çalışıyor.
İngiliz bilim adamları tarafından geliştirilen ve Hampshire merkezli Microsulis Medical şirketi tarafından üretilen Acculis MTA sistemi, altı dakika içinde iki inçlik büyüklüğe kadar olan tümörleri yok edebilir.
Şu anda Londra, Oxford, Southampton ve Basingstoke hastanelerinde kullanılmaktadır ve karaciğer, akciğer, böbrek ve kemik tümörleri ile başarılı bir şekilde başa çıkmıştır.
Bu tedavi için seçilen hastalar genellikle cerrahi için uygun değildir, çünkü tümörlerinin ulaşması zor ya da hayatlarını tehlikeye atmadan bir operasyon için yeterince uygun değildir.

    Ancak uzmanlar, sistemin daha ucuz olduğu ve iyileşmenin genellikle daha hızlı olduğu anlamına gelen, cerrahiye alternatif olarak kullanılabileceğine inanıyorlar. Tedavi seans başına yaklaşık 2.500 £ ve tekrarlanabilir. Ameliyat maliyeti bu miktarın iki katına kadar çıkar ve tekrarlanabilme şansı daha azdır.
Glasgow Royal Infirmary’da bir kanser uzmanı olan Ross Carter, pankreatik kansere karşı yapılan denemelerde cihazı kullanmayı planlamakta, bu da genellikle ameliyatla ulaşılması zor ve İngiltere’de en yaygın beşinci ölüm nedenidir.
Oxford Üniversitesi Hastaneleri güvenindeki yeni sistemi kullanmış olan danışman radyologlar olan Fergus Gleeson ve Mark Anderson, kanser bakımında devrim yaratabileceğine inanıyor.

    Profesör Gleeson, “Bu fantastik bir gelişme. Küçük tümörleri birkaç dakika içinde öldürecek ve daha büyük tümörlerde kanser kitlesini azaltarak hayatta kalmayı nasıl geliştirebileceğini inceliyoruz.
“Bunu Birleşik Krallık’taki hastalara daha yaygın olarak sunmak istiyoruz. Yılda binlerce hayat kurtarabileceğine inanıyoruz. ”
Oxford Üniversitesi Hastaneleri’nin araştırma kolu olan Oxford Biyomedikal Araştırma Merkezi, kanser hücrelerinin yok edilmesini sağlamak için yüksek teknoloji tarayıcıları kullanarak tedavinin başarısını değerlendiriyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.