Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

O evine uçarken Amanda Knox tüm gülümsüyor serbest

  • Listed: 31 Mart 2018 00:15

Escort İlan Açıklaması

Knox, Seattle’daki evine geri dönmek için Leonardo Da Vinci havaalanına vardığında her zamankinden daha mutlu görünüyordu.
24 yaşındaki, dün gece mahk conmiyet kararını reddetmek için bir temyiz mahkemesi tarafından verilen karar sonrasında sansasyonel olarak hapishaneden kurtuldu.

Amanda Knox, Roma, İtalya Fiumicino havaalanında
eve uçmadan önce
Avukatı Carlo Dalla Vedova bugün şöyle dedi: “Onunla kısaca konuştum. Sakin, sakin ve eve gitmeyi ve arkadaşlarıyla ve ailesiyle vakit geçirmeyi dört gözle bekliyordu. Hayatına devam etmek istiyor.
“O, çok fazla şey yaşayan akıllı ve zeki bir kız – bir gün hapishanede yeterince kötü ama dört yıl daha da kötü.”

    Knox, 2009 yılında Perugia, İtalya’da paylaştıkları evin yatak odasında boğazının kesilmesiyle yarı çıplak olarak bulunan Meredith Kercher’ın acımasız cinayetinden 2009 yılında suçlu bulunarak 26 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.
Mahkeme davası, Atlantic’in özgürlük için sansasyonel ve duygusal bir çekicilik yaptığı gibi Atlantik’in her iki tarafına da kamuoyunun dikkatini çekti.

    Havaalanı yetkilileri, kendisi ve ailesi İtalya için Londra’dan ayrıldıklarını ve memleketlerine bağlanan bir uçağa bineceklerini söylediler.

Amanda Knox, uçuş memuru için ayrılırken havalimanı yetkililerinde gülümsüyor

Amanda Knox, Seattle’a uçmaya hazırlanıyor.

    Bu arada Kercher ailesi, Knox ve eski erkek arkadaşı Sollecito’nun beraat haberlerine tepki gösterdi.
Ailesi, çetelerinin Meredith’in cinayetiyle ilgili gerçekleri öğrenene kadar bitmeyeceğini söyledi.
Meredith’in kız kardeşi Stephanie Kercher, ilk olarak mahkemenin Pazartesi kararının yazılı açıklamasını bekleyeceklerini söyledi.

Amanda Knox, havaalanında Roma’yı terk ederken rahattı

    Bir basın toplantısında, “Bunun için kararların ardında yatan nedenlere sahip olduktan sonra neden onlardan beraat ettiğini ve sorumlu olanları bulmaya çalıştığımızı anlayabiliyoruz.”

“Bu en büyük hayal kırıklığı, hala bilmemek ve bunu yapan birileri ya da insanlar olduğunu bilmek” dedi.
Knox ve Sollecito’yu beraat ettirmek, araştırmacıların öldürdüğüne inanan tek kişi olarak, birden fazla kişi tarafından işlendiğine inanan tek bir kişi olarak, Ivorian bir serseri ve uyuşturucu satıcısı olan Rudy Guede’yi terk ediyor.

    Meredith Kercher’ın annesi Arline Meredith’in, kardeşi Lyle ve kız kardeşi Stephanie’nin izledi.

Kerçer’in vücudu, 40’tan fazla yara ve boğazında derin bir boğaz ile 2007 yılında, her ikisi de çalıştığı Umbrian tepe kasabası Perugia’da ABD’li öğrenci Knox’la paylaştığı dairede bulundu.
Knox ve Sollecito’yu mahk DNAm etmek için kullanılan DNA kanıtları uzmanlar tarafından gözden düşürülmüştü; ancak, Guçer’in dışındakilerin Kercher’ın tutulduğu ve bıçaklandığı saldırıya karışan sorular üzerinde duruyor.

    Knox mahkemede mahkumiyetinin ezildiğine dair haberlere tepki gösterdi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.