Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Nottingham Orman 1 – Birmingham 3: Steve McClaren için yolun sonu

  • Listed: 31 Mart 2018 00:02

Escort İlan Açıklaması

McClaren, takımının bir gol atmasını gördükten hemen sonra ajanla uzun bir telefon görüşmesi yaptı ve altında 10 oyunda altıncı kez kaybedip Doughty’i görmeye gitti.
Kızgın taraftarlar McClaren, Doughty ve CEO’su Mark Arthur’un maç öncesi ve sonrasında gösterdiler.
Ormanda bir oyun kaybettikçe kötüleşen bu kötü duygu, Şampiyonanın dibinden dördüncülüğe düşmüş ve düşmüş gibi görünüyordu.
McClaren, Doughty ve Arthur’la tanıştı ve borçlarını Michael Kightly’den Wolves’ten kredi almak için ve Leicester’den Lloyd Dyer’ı getirmek için para ödemeleri istedi.
Doughty para ile gelmezse, McClaren istifa ederek yere bırakarak istifa etti.
12 yıllık bir mülkte ormana 100 milyon sterlinlik pompa yapan yerel bir çok milyoner olan Doughty, yeteri kadar karar verdi ve sezonun sonunda kendisinin ön cepheden çıkarak başkan olarak istifa edeceğini söyledi.

    Doughty parasını kulübünde tutacak ve iflastan koruyacak.
McClaren, sadece 111 gün sonra tazminat ödemeden ayrıldı.
İngiltere’nin McClaren altındaki Euro 2008 finallerine ulaşamamasından sonra, ikinci sezonunda Hollanda şampiyonluğunu kazandığı Hollanda’da Twente’ye taşındı.
Daha sonra Mayıs 2010’da Wolfsburg’da devraldı, ancak bir yıldan az bir süre sonra görevden alındıktan sonra, Forest ile İngilizce’ye döndü.
Ama işkence gören bir saltanat – ve bir hafta oldu. Forest, Burnley’de 5-1, kulüpte transferlere nezaret eden David Pleat ve McClaren ile düzenli olarak çalışan Bill Beswick’i attı ve şimdi de Birmingham’ın kararlı yenilgisi oldu. Ormanın uluslararası moladan sonraki sonraki oyunu Coventry City’de bir düşme savaşı.

    Orman, çatının düşmesinden önce bu maçın dörtte üçünü rahat bir şekilde Birmingham’a götürdü. Dört dakikada iki gol her şeyi değiştirdi.
McClaryen, Orman’ın yanındaki bankta oturdu, kazığa maruz kaldı, Doughty ise ana stanttaydı.
Oyunun çoğunluğu için McClaren’in istediği tepkiyi almış gibi gözüküyordu, Ishmael Miller 35. dakikada Ormanı koydu ve ardından boşa gitme şansını gördü.
Ama sonra McClaren her şeyin korkunç bir şekilde yanlış gittiğini gördü.
Chris Burke, 75. dakikada 25 yarda bir sürücü ile dengelendi ve Chris Wood, vurulduğu vuruşuyla bir saniye sonra attı. Bir Luke Chambers hatası Wood’a ikinci bir gol attı ve oyun bir Orman kabusu haline geldi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.