Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Nikola Zigic, Brum glory rotasında kalıyor

  • Listed: 30 Mart 2018 23:01

Escort İlan Açıklaması

Birmingham, Bruges’i kendi sahasında yenen ve Portekiz’in en iyi taraflarından birine eşit derecede zor bir meydan okumaya sahip olan ilk İngiliz kulübü oldu.
Braga, geçen sezon Europa League finaline gidip komşularına Porto’ya yenildi. Ligde evinde yenilmezler ve Axa sponsorluğundaki stadyumlarındaki tüm müsabakalarda sadece bir kez sekiz fikstür kaybettiler.
Braga aynı zamanda, Eylül ayında St Andrews’ta Birmingham’da 3-1, Blues’ın sadece H Grubu’nda yenildiğini ve başarısız olan Şampiyonlar Ligi kulüplerinin rekabete düştüğü turnuvanın son 32 maçı için favorilere sahip olduğunu belirtti.
Şampiyona’da sekizinci olan Birmingham için başka göz korkutucu bir görev.
Sırp uluslararası Zigic, Avrupa futbolunun en deneyimli oyuncusu ve iki sezon önce Valencia ile Avrupa Ligi’nin çeyrek finallerine ulaştı ve finalist Atletico Madrid’e yenildi.

    Zigiç, nadir bir röportajda “Europa League’de oynadığımız kulüpleri şaşırttık” dedi.
“Kimse Birmingham City’nin kim olduğunu ya da nasıl oynayacağımızı bilmiyordu. Ama şimdi biliyorlar.
“Bize karşı işleyebilir, artık yabancı değil, ama biz kendimize güveniyoruz. Bundan sonra Avrupa futbolundan ve iki fikstürden vazgeçmek istemiyoruz ve yarışmanın son 16’sında olabiliriz. ”
Zigiç, İngiltere’nin en yüksek oyuncusu olan 7’de 7, Valencia’dan 6 milyon avroya mal oldu, ancak Birmingham 10 ay önce Wembley’deki Carling Cup’ı kazandığı için uygun değildi. Arsenal’i yenen gollerden birini attı, ancak kasık yaralanmaları, Birmingham’ın kaybettiği düşme savaşının bir parçası olmasının engellenmesini, kulübün mali olarak patlamasından dolayı Şampiyona’ya atılmasını engelledi.

    O kulübün en yüksek maaşlı alıcısı ve kulübün bust gitmesini engellemek için Birmingham’ın en iyi oyuncularını satmak zorunda kaldığı için gitmesi bekleniyordu.
“O gitmiş olabilirdi” diyor Birmingham patronu Chris Hughton. “Onun ayrılması için fırsatlar vardı ama o hala burada ve biz bundan mutluyuz.
“Yaralanma sorunlarından sonra bizim için bir etki yaratmaya başlıyor ama bu yavaş bir süreçti.” Braga ve Brugge’nin ortak liderleriyle aynı noktada olan Birmingham, bu gece en az bir çekişe ihtiyaç duyuyor ve Maribor kırbaçlama karşı bir ev oyunu ile grup armatürleri.
Blackpool’da 2-2 beraberlikle ikinci sezonunu atan Zigic, “Ben yüzde 95’e uygun oluyorum” dedi. Tüm müsabakalarda son 13 maçından sadece birini kaybetti ve Zigiç şunları söyledi: “Avrupa’dan hoşlanıyorum Futbol.

    “Şampiyonaya, farklı hakemlere, farklı bir duyguya oynamak için farklı bir yol. Şampiyonluk faul, daha sert, daha doğrudan. Braga’ya karşı bir adım daha atmak istiyoruz. Avrupa’da kimse iyi bir şey yapmamızı beklemedi. Herkesi şaşırttık. Bundan memnun olurum.
“Yaralanmadan sonra kalitemi geri alıyorum, her hafta çok çalışıyorum ve burada kalmak istiyorum.
“İnsanlar ayrılacağımı söyledi, ama hala buradayım. Birmingham’la olmayı seviyorum. ”
Braga, hafta sonu Portekizli liderler Porto ile derbi maçlarını kaybetti ve beklentilerin altında, ligde beşinci oldu.
“Brugge’ye gittik ve kazandık ve pek çoğumuz bunu yapmadı. Bu yüzden Braga’daki bir beraberlik ya da zafer bizim için başka bir sonuç olurdu ”diyor Hughton.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.