Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Nicolas Cage dolandırıcılıkla eski sevgilisi tarafından dava edildi

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:55

Description

Mülkiyet imparatorluğu payı olan 45 yaşındaki otel şu anda mali çöküşüyle ​​karşı karşıyadır.
Hollywood aktörü para endişelerinin eski muhasebecisi Samuel Levin’in kötü önerisine inandığını söylerken, eski kız arkadaşı Christina Fulton ve 18 yaşındaki Nicolas’ın en büyük oğlu Weston’un annesi başka fikirlere sahipler.
1988’de yıldıza ilk giren 42 yaşındaki oyuncu, 736.000 £ (1.194.000 ABD Doları) borçlu olduğunu iddia ederek sözleşme ve dolandırıcılık ihlali nedeniyle kendisine dava açtı.
Geri vergilerin 3.87 milyon sterline borcu bulunan Nic, geçtiğimiz günlerde 1.23 milyon avroluk bir kredinin temerrüde düştüğünü ve zararlarını telafi etmek için evlerin, arabaların, yatların ve diğer malların satılmaya başladığını açıkladı. Ve geçen ay bildirdiğimiz gibi, multi-milyoner aktör Johnny Depp, 46, parasal sorunlarıyla Con-Air yıldızına yardım etmeyi teklif etmişti.

    ABD mahkeme belgelerine göre Christina, Nicolas’ın 2005 yılında Lords Of War adlı filminde babasıyla birlikte yükselen Weston’u karşılığında 2001’de kendisine bir LA evinde bulunduğunu söyledi. Görünüşe göre mülkün kendi adına olduğunu düşünüyordu.
Bu, Eylül ayına kadar, Nicolas’ın evden çıkması için 60 günlük bir uyarı ile hizmet ettiğini iddia etti.
Şimdi onun ve muhasebecisi Samuel’in ihmali olduğu iddia edilerek, vergi dışı 614.000 TL vergi borcu ve 153.000 £ ödememiş kredi kartı borcuna borçlu olduğunu açıkladı.
Christina, kredi kartının Nicolas tarafından düzenli olarak ödenmesi gerektiği görüşünde.
Totted olduğunda, onun zararlarının yaklaşık £ 8million tutarında diyor.

    Aktörün avukatı Marty Singer, “Bu dava saçma ve saçma. Nicolas Cage, ayda 6,000 pound ödemesine çocuk bakımı yapmakla yükümlü olmasına rağmen, her yıl yaklaşık 1.84 milyon avroluk bir ödeme yapmıştı. Bu davanın derhal atılmasını bekliyoruz “dedi.
Bu arada Samuel ayrıca, Nicolas’a, yıldızın finansal çöküşünün onun “zorlayıcı, kendine zarar veren harcamaları” nedeniyle olduğunu iddia ederek karşı dava açtı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.