Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

NHS reformları doğru, diyor Cameron

  • Listed: 31 Mart 2018 00:37

Escort İlan Açıklaması

Başbakan David Cameron, bir grup üst düzey doktor ve sağlık uzmanının sağlık hizmetlerine “telafisi mümkün olmayan” bir zarar vereceği konusunda uyardıktan sonra Hükümetinin NHS reformlarını savundu.
400’den fazla uzman, akranları tartışmalı Sağlık ve Sosyal Bakım Yasası’nı bu ay içinde oy verdiklerinde reddetmek için Akranlar Kamarası’na açık bir mektup gönderdi.
Ayrıca Daily Telegraph’a gönderilen mektupta şöyle yazıyordu: “Bill, NHS’e, bireysel hastalara ve bir bütün olarak topluma telafi edilemez zararlar verecektir.
“Hasta bakımını parçalandıracak, hasta güvenliğini riske atacak, sağlık etiği ve sağlık sistemine olan güveni arttıracak, sağlık alanındaki eşitsizlikleri arttıracak, rekabeti düzenleme ve yönetmeye yönelik girişimlerden çok daha fazla para harcayacak olan, ticarileştirme ve pazarlamanın önemli ölçüde daha yüksek bir dereceye girdiğini; ve sağlık sisteminin bulaşıcı hastalık salgınlarına ve diğer halk sağlığı acil durumlarına etkili ve verimli bir şekilde yanıt verme yeteneğini zayıflatır. ”
Mektup, 40’tan fazla halk sağlığı yöneticisi ve 100 tane önde gelen halk sağlığı akademisyeni de dahil olmak üzere geniş bir halk sağlığı pratiğinden gelen imzacıları içeriyor.
Yazarlar şunları ekledi: “Halk sağlığı ve yerel yönetim arasında daha yakın bir çalışma ilişkisi kurulmasına verilen vurguyu memnuniyetle karşılarken, önerilen reformlar bir bütün olarak ülkenin halk sağlığı yeteneklerini bozacak, parçalayacak ve zayıflatacaktır.
“Hükümet, reformların sağlık mesleklerinin desteğine sahip olduğunu iddia ediyor. Onlar da, halkın genel desteğini almıyorlar.
“Sağlık ve Sosyal Bakım Yasasının NHS ‘in etik ve kooperatif temellerini aşacağı ve bunun verimlilik, kalite, adalet veya seçenek sunmayacağı konusunda profesyonel bir yargıda bulunuyoruz. Bu nedenle Sağlık ve Sosyal Bakım’ın geçişini reddetmenizi rica ediyoruz. Bill.”
Cameron, ITV1’in Daybreak’a şunları söyledi: “Tabi ki, NHS bünyesindeki doktorlar ve başkaları, tekliflerimizin bazı kısımları konusunda, hastalar için daha fazla seçenek konusunda, NHS ile daha büyük rekabet hakkında ihtiyatlılar.
“Her zaman buna karşı muhaliflerimiz var, fakat yaz aylarında yaptığımız bu tatbikat, reformları durdurup yeniden başlattığımızda, sağlık hizmetlerini daha çok gemiye, birçok doktoru, birçok doktoru ve daha fazlasını getirmekti. Sağlık hizmeti, sağlık hizmetlerinde standartları yükseltecek olursak, değişime ihtiyaç duyduğumuzun farkına varır. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.