Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Newcastle en zorlu koşuya başlıyor

  • Listed: 30 Mart 2018 18:55

Escort İlan Açıklaması

Alan Pardew’in adamları bugün gelecek hafta United’ta Manchester City’yi ziyaret edip, o zamanlar Chelsea’yi evinde geçiriyorlar.
Newcastle ve City, en üst uçuştaki tek yenilmez taraflar, ancak Etihad Stadyumu’na gitme düşüncesi Guthrie’yi endişelendirmiyor.
“Ligdeki en iyi üç takım olduklarını söyleyeyim, muhtemelen iki Manchester kulübünü temizleyeyim. Daha önce kilometrelerce uzaklaşıyorlar, ”dedi. Cheik Tiote ve Yohan Cabaye’nin yaralanmasına bağlı olarak XI başlangıç ​​yoluna girmeye zorlayan Guthrie.
“En büyük iltifat, Newcastle’a karşı oynamayı dört gözle beklemiyorlar. Umarım, buna bakarlar ve bizi yenilmez bir tarafa karşı oynadıklarını düşünerek, bizi nasıl geçeceğimizi merak ederler.
“İnsanların Newcastle’ın gelmeyeceği zamanlar olduğunu merak etmeleri çok güzel, çünkü biz zaten Kasım ayı ortalarındayız. Bu bir şey söylüyor.

    “İnsanlar bizi tüm mevsime çıkmayı bekliyorlardı ve bu bizi teşvik etti. Her hafta sanki insanlar şöyle diyor: “Bu, bitecek olan oyun.” Ama sonuçları taşlayıp kazanmaya devam ediyoruz. Stoke’ye gittiğimizde, insanlarla zor bir zaman öngören benzer bir bottaydık ve kazandık.
“Geldiğimiz üç oyundan daha zor bir test yok, ama onlardan bir şey elde etmek ve insanların sözlerini bir kez daha tekrar etmelerini sağlamak güzel olurdu. Lig liderlerine güven açısından daha iyi bir yer veremeyiz. ”
Ekip arkadaşlarından yedisi hafta içi uluslararası görevde olmasına rağmen, Guthrie, Newcastle ekibinin geri kalanının birkaç oyuncunun hemşirelik yaralama yaralanmalarıyla aradan ayrıldığını söyledi.

    Dedi ki: “Biraz zaman geçirdik ve eğitim normalden biraz daha düşük anahtar oldu. Kadro açısından, mola muhtemelen iyi bir zamanda geldi çünkü takımın bir kısmı yaralandı ve pillerini şarj etme şansı verdi.
“İyiyim ve başka bir oyuna sahip olmayı çok isterdim, ama takım için iyi oldu.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.