Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Neden sürgün Mike denizde kalır

  • Listed: 9 Ekim 2017 18:25

Description

1973 yılında yayınlanan Tubular Bells’in kendisine 30 milyon dolar kazandırdığı Berkshire doğumlu müzisyen, İngiltere’yi “gülünç derecede kısıtlayıcı” olarak görüyor ve oğlu Jake’e altı, kızı Eugenie’ye iki, daha fazla özgürlük vermek istiyor.
Oldfi eld, “Eğer nükleer bir fizikçi olmak istemiyorsanız, internette kendiniz öğretemediğiniz hiçbir şey yok” dediği yat, Virgin Adaları’ndan demirledi. “Çocuklarım, deniz yaşamı hakkında her şeyi öğrenmek ve limana giden diğer çocuklarla tanışmak için harika bir eğitim alıyor.
“Jake ekonomisini öğretiyorum. Benim için bir iş yaptığında bir dolar alır ve ona kaydetmesini söylerim, sonra bir oyuncak satın alabilir. Müzakereye zaten başladı ve şimdi 2 $ istiyor.
“Onların ayrılmak için bekleyemeyeceğim yere gideceğim hazırlık okuluna gitmelerini istemiyorum. İngiltere’de çok fazla kuralla eğitim bağımlılığı var. Koleje gidip bir dereceye kadar almak zorundasınız, o zaman 24’te hala ne yapmak istiyorsunuz, borç içinde ve faturaları ödemekle ilgili ipucu olmayan, ortaya çıkıyorsunuz. “56 yaşındaki Oldfi eld, İngiltere’yi üç yıl önce terk ederek £ Gloucestershire’da 3 milyon ev ve Mallorca’ya taşınıyor. Sonunda onu nereye götürdüğünün 2007 uçuşlarında yakalandığını ve M5’de kullandığı minibüsü neredeyse tamamen yıktığını söyledi.

    “Benim için buydu. Sigarayı bırakma yasağıyla da daha iyi bir iklim aramaya başladım. Birleşik Krallık’ın sağlık ve emniyet kültürüyle çok sıkı ve müdahaleci olduğunu hissettim. Şimdi nereye gideceğim konusunda tamamen özgürlük sahibiyim
Keşke. “Çocuklarımıza daha iyi hayat verebilir miyim?” Son 10 ay boyunca Oldfi eld ve üçüncü karısı Fanny, Yatları Sea Dragon’da Virgin Adaları’na geziyorlardı.
“İngiliz adalarından kaçıyorum çünkü tütün uygulama polisi; Birkaç hafta önce açık terasta sigara içmek için neredeyse Tortola’da [İngiliz Virgin Adaları] tutuklanmıştım. Oradan yeterince hızlı çıkamadım. ”

    Her ne kadar başka 20 albüm yapmış olsa da, Tubular Bells, Oldfi’yi bir yıldız yapmış ve Richard Branson’ın Virgin Records’ı kurmasına yardımcı olmuştur. Arka kataloğu şu an yeniden dağıtılıyor.
Deniz Ejderhası’nın köprüsüne geri dönen besteci kararlı bir şekilde şunları söylüyor: “Sadece eski İngiltere’nin gittiği bir gerçektir. Hiçbir şey beni İngiltere’ye geri dönmeye teşvik etmeyecekti. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.