Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ne kadar sert üst dudak? Günde 13 kucaklamaya ihtiyacımız var.

  • Listed: 30 Mart 2018 21:17

Escort İlan Açıklaması

Bir çalışma, her bir kucaklamaya 9,5 saniyeyi ayırdığımızı ve ayda bir saat sarılma yaptığımızı buldu.
Ve fiziksel temasta çok fazla zaman harcasa da, yüzde 41’i daha fazla sarılmak istiyoruz diyor.
Araştırmada, yüzde 69’unun bir kucaklama istediğimizde ortağımızın yüzde 75’inin, yakın bir arkadaş için yüzde 14’ünün ve annelerinin de yüzde 9’unun da bir kucaklaşma arayışında olduğu ortaya çıktı.
Kimseye sarılma şansı göz önüne alındığında, futbolcu David Beckham’ı, George Clooney’i, Dermot O’Leary’yi, Gary Barlow’u ve Robbie Williams’ı izleriz.
Araştırmayı gerçekleştiren cilt kremi üreticisi Nivea’ya göre, en çok sarhoş olan kadın, Bu Sabah sunucusu Holly Willoughby ve onu Cheryl Cole, Lorraine Kelly, Kate Middleton ve Nigella Lawson izledi.
Sarılmanın aşkla ilgisi yok. Üçte birinden fazlası bizi arıyor çünkü rahat olma ihtiyacını hissediyoruz. Aynı zamanda bir kucaklama, iş yerinde zor bir günün ardından bize güvence veya destek sağlar.

    Araştırma, kadınların kendilerini hissettiklerinde sarılmayı istemek için erkeklerden çok daha muhtemel olduğunu bulmuştur, ancak ankette sorgulananların üçte biri, fiziksel temasla rahat olmadıklarını kabul etmiştir.
Yedi kişiden biri, halkın sevgi gösterilerinin uygunsuz olduğunu ve neredeyse üçte birinin işyerinde kucaklaşmanın önlenmesi gerektiğini söyledi.
Bu duygu, İngiltere’nin en sevdiği kucaklaşmanın neden nispeten “el sıkışma ve yalın” olduğu konusunu açıklayabilir.
Şaşırtıcı bir şekilde, bu, aile için seçilen ana selamdı; benzer şekilde “omuzdan omuza” kucaklaşmak ve ikincisini oluşturan daha hevesli “ayı kucağı”.

    Londralı ofis çalışanı Glenn Adams, “Ben birlikte çalıştığım herkesi kucaklamayı hayal bile edemedim ama her zaman yakın arkadaşlara ve aileye sarılıyorum.
“Ve işten eve döndüğümde, kız arkadaşımı her zaman bir kucaklamaya ya da ikiye verdiğimde – ofiste bir gün sonra bağ kurup rüzgarı azaltabiliyor.” Psikolog Geoff Beattie şöyle dedi: “Sarılmak ve almak en rahatlatıcı şeylerden biri. ve bağ eylemleri. Hugs, insanları daha yakınlaştırmak için etkilidir. ”
Geçtiğimiz hafta, 30 milyon insanı sarstığını iddia eden Hintli ruhani lider Amma, Londra’daki Alexandra Palace’da bir “kucaklama” sırasında yüzlerce insanı kucakladı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.