Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Murray daha sonra karar vermek

  • Listed: 30 Mart 2018 20:06

Escort İlan Açıklaması

Andy Murray’in bu öğleden sonra, Londra’daki Barclays ATP Dünya Turu Finallerinden çekilip çıkarılmayacağına karar vermesi bekleniyor.
Üçüncüsü, geçen hafta antrenmanda kasık zedelenmesi aldı ve turnuvada geleceğini düşündüğünü açıklayan David Ferrer’in 6-4 7-5 mağlubiyetiyle mücadele etti.
Murray, Çarşamba günü öğleden sonra Tomas Berdych’e karşı yaptığı ikinci tur-robin maçı başlamadan hemen önce bir karar vermek zorunda değil, ancak bugünkü durumu O2’de bir uygulama oturumunda değerlendirecek.
Eğer Scot, dün özellikle tercih edilen backhandinde kendisini etkiledi gibi görünen sakatlığı hissederse, çok fazla engel oluyorsa, sezonuna erken bir son vermesi ve Serb Janko Tipsariviç’in yerini almasına izin vermesi muhtemeldir.
Turnuvanın yuvarlak robin formatı, Murray’in dünkü yenilgiye rağmen yarı finallere hala ulaşabileceği anlamına geliyor, ancak şu anda dışarıdan gelen bir firma ve muhtemelen hem Berdych’i hem de dünya bir numaralı Novak Cokoviç’i yenmek zorunda kalacak. tamamen uygun.
Murray, turnuvalardan çekilme konusundaki isteksizliğinden dolayı tanınıyor ve son olarak üç yıl önce Dubai’de gerçekleşen bir etkinliğin ortasında çekildi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.