Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Mulcaire Milly postalarını silmeyi reddediyor

  • Listed: 30 Mart 2018 19:42

Escort İlan Açıklaması

Özel dedektif Glenn Mulcaire, Milly Dowler’in telefonundan gelen mesajların silinmesini engelledi, çünkü öldürülen kız öğrencilerin ebeveynleri, hacking skandalıyla ilgili acılarını söylediler.
Araştırmacı, 2002 yılında kayıp olduktan sonra gençlerin sesli mesajlarına yasadışı olarak erişmekle suçlanıyor, ancak avukatı bunlardan herhangi birini silmek için “sebepsiz” olduğunu söyledi.
Milly’nin annesi Sally, Leveson Soruşturma’ya, polisin Mulcaire’nin kızının telefonunu hacklediğini söylemesinin ardından üç gece uyumadığı basın standartlarına anlattı.
Özel dedektifin avukatı Sarah Webb, Mulcaire’nin Dowlers için “samimi kişisel sempati” ni ifade ettiğini, ancak devam eden polis soruşturması nedeniyle çok fazla şey söyleyemeyeceğini söyledi. Bir açıklamada “Mesajları silmediğini ve bunu yapmak için hiçbir nedeninin olmadığını doğruladı” diye ekledi.
Bu arada Hugh Grant, Pazar günü Mail’i sesli mesajlarını dinlemekle suçlayarak İngiltere’ye “zorbalık” yapmaya kalkışma çağrısında bulundu.
Dört Düğün ve bir Cenaze yıldızı, ilk defa 2007’de gazetede “tuhaf” bir makalenin sadece telefonunu kesmekten kaynaklanmış olabileceğini iddia etti.
Hikaye, araştırmacının, “kız arkadaşı telefon sesleriyle dolu bir stüdyo yöneticisiyle yaptığı görüşmelerden dolayı kız arkadaşının Jemima Khan ile olan ilişkisinin kayalar üzerinde olduğunu iddia etti.
Grant son zamanlarda onun için “kuruşunun düştüğünü” belirtti ve makalenin “sadece tüy gibi tarif edilebilecek” bir sesle bir Hollywood yapım sorumlusu yardımcısının telefonunda bıraktığı mesajlara dayandırılması gerektiği sonucuna vardı.
“Ben hayatım boyunca bu cep telefonumdaki sesli mesajlar dışında Pazar günü Mail’de akla gelen herhangi bir kaynak düşünemiyorum” dedi.
Pazar günü Mail’in sözcüsü, “The Sunday on Mail, Hugh Grant’in telefon hacklemesinin sonucu olarak herhangi bir haber aldıklarını iddia etmeyi tamamen reddetti. Hikayenin söz konusu olması durumunda Bay Grant, serbest gazeteciden gelen bilgileri ifade ediyor. Jemima Khan’a düzenli olarak konuşan bir kaynak tarafından söylenmişti. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.