Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Morley hayal kırıklığı yarattı

  • Listed: 30 Mart 2018 19:45

Escort İlan Açıklaması

Adrian Morley, İngiltere’nin Elland Road’daki Gillette Four Nations finalinde 30-8 mağlubiyete yenilerek en kötü performansını korudu.
İngiltere’nin yuvarlak-robin etaplarında gösterdiği performanslar, ilk dört ulusun başarısı için umutlarını artırdı ve 34.174 kişilik bir beklenen kapasite yarattı. Ancak, elektrik atmosferi yavaş yavaş Kangaroos’un oyuna girmesiyle sona erdi ve nihayetinde İngilizceyi zorlamak için bir saat sürmesine rağmen, üstünlüklerinden şüphe duyulmadı.
İngiliz ragbi ligi tarihinde en çok kapanmış İngiliz oyuncusu olmak için 50. görünüşünü yapan Morley, “Kayıt almak benim için çok gurur verici bir an oldu ama masal biti yoktu. Final için turnuva performansı. ”
Şöyle ekledi: “Kendimize herhangi bir iyilik yapmadık. Avustralya gece boyunca çok iyiydi.
“İlk yarıda çok fazla savunma yaptık ve fakir olmamıza rağmen, hala yarı yarıya 6 ila 6 saat kalmıştık ama çok fazla enerji tükettik. tankı.”
Morley dönüm noktasının görüntüsünü kutlayamadı ancak oyunda son kez denemeyi başarmasına rağmen Avustralya’nın kaptanı Darren Lockyer’ın senaryolarına göre oyun çıktı, ancak son rötuşlarını yaptıktan sonra son rötuşları yapamadı.
“O mutlak bir şampiyon oldu,” dedi Morley. “O, tüm zamanların en iyilerinden biri olarak aşağı inecek. Sanırım onun için güzel bir son. Onu şımartmak isterdik ama işte böyle gidiyor.”
Avustralya’ya karşı 2013 Dünya Kupası’na kadar hiçbir maç yapılmadığı için, bazı İngiltere oyuncuları için Cumartesi hayal kırıklığı resmi olmayan dünya şampiyonlarını devirmek için son şansı temsil etti.
Wests Tigers ikinci elden Gareth Ellis, “Bu kampta uzun süredir bahsettiğimiz fırsatı, sahip olduğumuz fırsatı konuştuk.” Dedi. “Haftalar boyunca inşa ettiğimiz inanç ve camaradlık ile, tüm yol boyunca gitmemiz ve İngiltere’nin uzun zamandır aradığı bu zor kazanımı elde etmemizin yazıldığını hissettik.
“Ama biz istediğimiz gibi oynamadık. Avustralya’ya kredi vermelisin. Gerçekten basit bir oyun planı vardı ve bizi erken kapılarda baskı altına aldı. şansımız ama oynadığımız yol tankımızdan çok fazla benzin aldı ve bu yüzden muhtemelen ikinci yarıda biraz kaçtılar. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.