Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Mikroskop altında

  • Listed: 31 Mart 2018 00:31

Escort İlan Açıklaması

Önceden, herkese uyarlanmış bir yaklaşıma dayandığımız için aynı tedaviler binlerce hastaya verildi. Artık kanserin birçok farklı hastalığın bir karışımı olduğunu anlıyoruz. Dikkat çekici bir şekilde vücuttaki çeşitli yerlerde de farklı olabilir, böylece bir yerde başlayan bir tümör, başka bir yere yayıldığında farklı özelliklere sahip olabilir.
Değişimin bir nedeni, tam olarak bir kanserdeki tüm genlere tam olarak ya da “parmak izi” ni anlamak için bakabileceğimiz. Bunu yaparak, kendini daha iyi tedavi edebilmek için aynı zamanda kendini açmak için kullandığı yolların takdirini kazanırız.
Buradaki plan, kanseri meydana getiren hatalı kablolama veya mutasyonları hedef alabilmemiz ve bunu yaparken bir kimseyi tedavi etmenin çok daha muhtemel olduğu ve toksik yan etkileri olmayan bir tedavi yapabileceğimizdir. Bu gerçekten kanser tedavisinin “kutsal kazanı”.

    Bununla birlikte, bu sorunlardan biri, iki kişinin aynı kansere sahip olamayacağını keşfettik, bu da doktorların ve bilim adamlarının tedavileri birbirleriyle karşılaştırmak için çok sayıda insan üzerinde deneme yapmasını zorlaştırıyor. Bu karşılaştığımız zorluklardan biri.
Teknolojimiz, birisinin kanseri hakkında çok miktarda bilgi edinmemizi sağlıyor. Dikkat çekici bir şekilde, bu bilgiyi saklamak ve analiz etmek, ilk etapta elde etmekten daha pahalıdır. Ancak bu parçaları bir kez bir araya getirdiğimizde, hassas, kişiye özel tedaviler yapabiliriz ve bu alanda büyük adımlar atılıyor.
Bir hastanın doktorlara olan inancını sağlamlaştırmanın en iyi yollarından biri iyi durumdadır ve mevcut en iyi tedaviyi aldıklarından emin olmaktır. Hastanın kendi kanserine yönelik doğru tedavi, yıkıcı yan etkilere sahip değildir ve iyileşme oranı artmalıdır. Bu ilerlemeyi hastalara fayda sağlamak için kullanabileceğimiz bir aşamadayız. Bütün bunları bir araya getiremiyoruz ama kesinlikle oraya gidiyoruz.

    Justin Stebbing, Imperial College London’da kanser tıbbı ve onkoloji profesörüdür. Ona e-posta göndermek için [email protected] veya [email protected]

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.