Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Meredith katili ‘tekrar olumlu’

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:45

Description

İtalya’daki geçen Cuma kararından bu yana yaptığı ilk İngiliz TV röportajında ​​Curt Knox kocasına karşı kanıtları astı ve hukuk ekibinin bir “önemli” bilgi parçası beklediğini söyledi.
BBC’nin Newsnight programına kızının suçlu bulunmasının ardından karanlık olduğunu belirtti ancak birkaç gün içinde “olumlu benliğine döndü ve itirazı dört gözle bekliyor” dedi.
ABD’li öğrenci Knox (22 yaşında) ve Raffaele Sollecito, 25 yaşındaki eski sevgilisi Bayan Kercher’i öldürmekten hüküm giymişlerdi.
Surrey’li 21 yaşındaki Leeds Üniversitesi öğrencisi Kasım 2007’de İtalya’nın Perugia kentinde bıçaklanarak öldürüldü. Knox 26 yıla mahkum edildi ve İtalyan Sollecito’ya 25 yıl cezası verildi.
ABD’de Seattle’dan konuşan Bay Knox, davanın “duygusal ve mali olarak yıkıcı” olduğunu söyledi. Temyiz mahkemesinin, Savcılığın, Sollecito’nun evindeki bıçakta bulunan Knox’a ait olduğu söylenen bir DNA örneğine olan güvenini sorgulayacağını söyledi.
“Mahkemede üretilen gerçek kanıtlara baktığınızda, savunma bunu kırdı” dedi. “Meredith’in hayatını kaybettiği odada bir fönül, herhangi bir kan, herhangi bir bölümdeki Amanda’nın DNA’sı yoktu.”
Savunma, temyizi göndermeden önce “önemli bir bilgi parçası” beklediğini de belirtti ancak ayrıntı vermedi.
Mr Knox, İtalyan ve İngiliz medyanın davayı rapor ederek, kızının “karakter suikastı” yaşadığını söyleyerek saldırdı.
O, “Yanlış beyan, yanlış bilgi, aşırı derecede yanlış olan resimler koyarak ve bizim için ciddi bir endişe kaynağı olduğumuz ve bazı şeyleri peşinde olduğumuz için aşırı endişeleri olduğumuz belirli İngiliz kağıtları var” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.